АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження
футболісти
Білобрам Максим-Роман Борисович - 13
Галич Роман Володимирович - 27
Гнідець Тарас Вікторович - 28
Звір Віталій Русланович - 16
Ковалишин Йосип Богданович - 23
Козира Петро Степанович - 33
Кравець Марко-Маркіян Романович - 16
Курдина Артур Богданович - 20
Матуш Каміль Едуардович - 18
Продивус Богдан Степанович - 18
Салдан Богдан Романович - 21
Смолинець Артем Ігорович - 13
Штибель Михайло Васильович - 19
футболісти
Білобрам Максим-Роман Борисович - 13
Галич Роман Володимирович - 27
Гнідець Тарас Вікторович - 28
Звір Віталій Русланович - 16
Ковалишин Йосип Богданович - 23
Козира Петро Степанович - 33
Кравець Марко-Маркіян Романович - 16
Курдина Артур Богданович - 20
Матуш Каміль Едуардович - 18
Продивус Богдан Степанович - 18
Салдан Богдан Романович - 21
Смолинець Артем Ігорович - 13
ТУРНІР ПАМ`ЯТІ ЕРНЕСТА ЮСТА





Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   149

Турнірна таблиця

турніру пам`яті

ЕРНЕСТА ЮСТА

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Верес" U-19 Рівне 2 2 0 0 4-1 6
2 "Вишня" С.Вишня 3 1 1 1 4-4 4
3 "Сокіл" Борщовичі 2 1 0 1 4-3 3
4 ГК "Явір" Яворів 3 0 1 2 2-6 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Миколаїв" 3 3 0 0 19-5 9
2 ФК "Добромиль" 3 1 1 1 7-6 4
3 "Скеля" Жовква/Крехів 2 0 1 1 2-9 1
4 "Газовик Хуртовина" Комарно 2 0 0 2 2-10 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 СКК "Демня" 3 3 0 0 16-4 9
2 "Бори" Бориничі 3 2 0 1 6-9 6
3 "Старт" Розворяни 2 0 0 2 2-4 0
4 "Прикарпаття" Ст.Самбір 2 0 0 2 2-9 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Богун" Броди 2 1 1 0 5-3 4
2 "Агрон- ОТГ" В.Гаї 2 1 1 0 5-4 4
3 ФК "Комарів" 2 1 0 1 4-5 3
4 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 2 0 0 2 4-6 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Погонь" Львів 3 3 0 0 11-3 9
2 "Лео-Кераміка" Неділиська 3 0 1 1 9-7 4
3 "Шпиль" Шпильчина 3 1 1 1 7-8 4
4 "Динамо" U-17 Львів 3 0 0 3 2-11 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Юність" В.Білка 3 2 0 1 17-3 9
2 "Карпати" К.Бузька 3 1 1 1 8-3 4
3 "Нива" Дубляни 2 0 1 1 4-9 1
4 "Динамо" U-19 2 0 0 2 1-15 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 ДЮФШ ФК "Львів" U-17 3 1 1 1 4-5 4
2 "Енергетик" Добротвір 3 1 1 1 4-7 4
3 "ГалКатЗубр" Зубра 2 1 0 1 6-2 3
4 "Темп" Відники 2 1 0 1 4-4 3
Команда І В Н П М`ячі О
1 "ЛУФК U-17" Львів 2 1 1 0 3-2 4
2 "Сокіл" В.Глібовичі 1 0 1 0 2-2 1
3 "Локомотив" Р.Руська 1 0 0 1 1-3 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Нива" Теребовля 2 2 0 0 5-1 6
2 "Босота" Чорнушовичі 2 1 0 1 3-3 3
3 "Карпати" U-17 Львів 2 1 0 1 4-4 3
4 "Яричів/Руданці" 2 0 0 2 2-6 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Старт" З.Вода 3 3 0 0 8-4 9
2 ФК "Мостиська" 2 1 0 1 2-2 3
3 ФК "Радехів" 1 0 0 1 3-5 0
4 "Рух" U-19 Винники 2 0 0 2 0-2 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Малинськ" 3 2 1 0 14-2 7
2 "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир 2 1 1 0 3-1 4
3 "Юність" Гійче 2 1 0 1 2-4 3
4 "Сокіл" Сокільники 3 0 0 3 0-12 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Кордія" Муроване 2 1 0 1 5-4 3
2 "Галичина" В.Дорошів 2 1 0 1 4-4 3
3 "Покрова" Львів 2 1 0 1 3-4 3
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Скала" Стрий 2 2 0 0 13-0 6
2 "Галичина" Дрогобич 2 1 1 0 5-1 4
3 "Хімік" Н.Розділ 3 0 2 1 3-9 2
4 "Сокіл" Угерсько 3 0 1 2 2-13 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Самбір"/ Кропивник 1 1 0 0 8-0 3
2 "Кохавинка" Гніздичів 1 0 1 0 0-0 1
3 ФК "Підбуж" 2 0 1 1 0-8 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Калуш" 3 3 0 0 13-2 9
2 "Скала" U-17 Моршин 2 1 0 1 5-6 3
3 "Авангард" Жидачів 3 1 0 2 7-9 3
4 "Ватра-Темп" Луки 2 0 0 2 3-11 0

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Лео-Кераміка" Неділиська - "Динамо" U-17 Львів 3:0

18 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистента арбітра Олег Ващишин, Тетяна Гринишена

"Нива" Теребовля - "Босота" Чорнушовичі 2:1

18 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Смольський

Асистента арбітра Тарас Путас, Олег Притула

"Агрон" В.Гаї - "Фенікс-Стефано" Підмонастир 2:1

18 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Степан Лапко

Асистента арбітра Андрій Смольський, Олександра Вдовіна

ФК "Комарів" - "Богун" Броди 0:2

18 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Василь Івасяк

Асистента арбітра Андрій Смольський, Тарас Путас

"Верес" U-19 - ФК "Вишня" С.Вишня 2:1

18 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Юрій Голубець, Андрій Онишків

"Енергетик" Добротвір - "Темп" Відники 3:1

18 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Андрій Онишків, Руслан Хомин

"Погонь" Львів - "Шпиль" Шпильчина 3:0

18 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Василь Файда

Асистента арбітра Руслан Хомин, Юрій Голубець

"Старт" З.Вода - ФК "Мостиська" 2:1

18 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Руслан Хомин

Асистента арбітра Володимир Міняйло, Віталій Семенів

Голи: 0:1 - Козирєв Максим, 11 1:1 - Сенишин Назар, 24 2:1 - Сидорів Петро, 67

"Старт" З.Вода: Кравець Назар; Бахор Олесь; Стадницький Павло; Сенишин Назар; Федун Іван; Лаба Володимир; Гірський Тарас; Краївський Ігор; Ткачук Олег (Сидорів Петро, 59); Личак Роман (Писарчик Андрій, 74); Новосад Михайло (Коваль Віталій, 72)

ФК "Мостиська": Паук Роман; Козирєв Максим; Завада Василь; Бурбило Богдан; Крушинський Віталій; Іваночко Тарас; Щур Тарас; Матис Андрій; Качмар Володимир (Мартинюк Назар, 59); Шагало Андрій; Бджола Тарас

Попередження: Матис Андрій, 77; Стадницький Павло, 79

СФК "Муроване" - "Галичина" В.Дорошів 2:3

18 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл" Львів

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистента арбітра Ігор Козоріз, Юрій Ковальчук

Голи: 1:0 - Слобода Мар`ян, 22 2:0 - Слобода Мар`ян, 36 2:1 - Жук Дмитро, 60 2:2 - Кобасяр Володимир, 83 2:3 - Кобасяр Володимир, 90

СФК "Муроване": Сахаревич Іван (Вовкун Андрій, 46); Матвіїв Григорій; Феджора Андрій; Мартинюк Андрій (Баран Ярослав, 71); Поплавський Василь (Губченко Іван, 18); Малецький Владислав (Штурин Олег, 71); Коляса Андрій (Чорний Олег, 46); Хижий Сергій; Малецький Микола; Бабій Мар`ян; Слобода Мар`ян (Голуб Василь, 46)

"Галичина" В.Дорошів: Гасюк Андрій; Пукало Мар`ян; Кудь Олег (Неділько Володимир, 70); Жук Максим; Жук Дмитро; П'єц Маркіян; Кобасяр Володимир; Пушак Іван (Лазорко Максим, 61); Дмитрів Олексій; Рус Микола (Рубай Назар, 46); Макара Олег

Попередження: Чорний Олег, 53; Феджора Андрій, 65

Вилучення: Чорний Олег, 63 (2ЖК)

"Галичина" Дрогобич - "Сокіл" Угерсько 4:0

18 лютого - неділя

Стадіон: "Арена Довге"

Арбітр: Роман Брандибура

Асистента арбітра Остап Петріца, Борис Гребінь

ФК "Калуш" - "Авангард" Жидачів 3:0

18 лютого - неділя

Стадіон: "Арена Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистента арбітра Остап Петріца, Роман Брандибура

"УФК-Карпати" Львів U-17 - "Сокіл" В.Глібовичі 2:2

18 лютого - неділя

Стадіон: "Академія футболу" Львів

Арбітр: Роман Холявко

Асистента арбітра Назар Цмоканич, Василь Притула

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

СКК "Демня" - ФК "Бори" Бориничі 7:1

17 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистента арбітра Тарас Путас, Віталій Семенів

Голи: 1:0 - Демків Тарас, 13 1:1 - Сердюков Андрій, 33 2:1 - Шептицький Олег, 35 3:1 - Шептицький Олег, 37 4:1 - Шептицький Олег, 50 5:1 - Кухарський Андрій, 61 6:1 - Борик Андрій, 68 7:1 - Борик Андрій, 82

СКК "Демня": Лазарський Назар (Крашевський Андрій, 46) (Кирик Сергій, 72); Білоус Любомир; Самолюк Ростислав; Родевич Олексій; Гусак Мирослав; Демків Тарас (Котовенко Павло, 80); Пульків Остап; Кухарський Андрій; Терлецький Андрій; Майовецький Руслан (Борик Андрій, 64); Шептицький Олег (Калуцький Олег, 52)

"Бори" Бориничі: Ледвій Тарас (Насінник Дмитро, 46); Гадуп`як Назар; Романів Роман (Політило Ігор, 46); Дектеренко Роман (Хрущ Валентин, 72); Жук Андрій (Гавчак Ярослав, 83); Нітарський Дмитро (Хома Роман, 64); Павлів Остап (Роль Андрій, 72); Сухій Андрій (Турчин Юрій, 51); Сердюков Андрій (Коцовський Дмитро, 64); Заставний Омелян; Кадюк Василь (Сокирко Богдан, 60)

Попередження: Жук Андрій, 6; Гусак Мирослав, 24

"Юність" Малинськ - "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир 1:1

17 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистента арбітра Тарас Путас, Віталій Семенів

Голи: 1:0 - Савицький Роман, 12 1:1 - Барабах Юрій, 84

ФК "Малинськ": Балушко Юрій; Гергелюк Олександр; Крабчинський Микита; Лойко Василь; Скоцький Богдан (Царьов В., 61); Новосад Тарас (Мицюк Дмитро, 58); Карашенко Віктор (Спелчук Вадим, 77); Онищук А. (Минко Олександр, 82); Савицький Роман (Ющук Борис, 77); Панас В.; Гайдучик Микола

"Фенікс-Стефано-2" Підмонастир: Жезло Андрій (Чачунь Роман, 46); Чурко Олег (Гвозд Володимир, 66); Михальчук Ростислав (Бурбан Андрій, 77); Барабах Юрій; Шмотолоха Андрій (Шалай Богдан, 53); Слобода Степан (Труш Юрій, 61); Тарновський Віталій (Іванець Михайло, 53); Мацько Назар (Кураш Олег, 46); Репета Юрій; Фостаковський Богдан (Крук Назар, 70); Литвин Ігор (Бішко Тарас, 46)

ФК "Миколаїв" - ФК "Добромиль" 5:2

17 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Андрій Смольський, Тарас Радюкін

Голи: 1:0 - Синишин Ігор, 15 2:0 - Балух Ігор, 29 3:0 - Балух Ігор, 40 3:1 - Слива Юрій, 57 3:2 - Залога Мар`ян, 62 4:2 - Савицький Назар, 77 5:2 - Балух Ігор, 78

ФК "Миколаїв": Левицький Вячеслав (Бурмас Мар`ян, 46); Дзюрах Роман; Ільків Ігор; Танечник Роман; Харкевич Юрій (Савицький Назар, 46); Сагайдак Андрій; Федина Іван; Шафранський Сергій; Синишин Ігор (Міхеєв Дмитро, 46); Клим Богдан (Ільчишин Віталій, 46); Балух Ігор

ФК "Добромиль": Костюк Павло; Лисак Роман (Слива Юрій, 52); Лук`янов Максим; Кенийз Роман; Чуплак Володимир; Стародуб Віталій; Яджин Дмитро; Залога Мар`ян; Макаревич Роман; Цветков Ігор; Карпов Володимир

"Юність: Гійче - "Сокіл" Сокільники 1:0

17 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Андрій Смольський, Тетяна Гринишена

Гол: 0:1 - Гайдучок Михайло, 90

"Сокіл" Сокільники: Михалевич Олександр; Філь Володимир; Святий Любомир; Чемерис Петро; Жегала Олег; Явор Олег; Поломаний Руслан (Гончарук Володимир, 46); Левко Андрій (Левко Богдан, 46); Линько Юрій (Ришавець Богдан, 46); Якобчук Богдан (Богданов Іван, 46); Паращин Назар

Запасні: Мичка Богдан

"Юність" Гійче: Мойсин Андрій (Хом`як Назар, 46); Максимик Олег; Яворський Зеновій (Гайдучок Михайло, 46); Великий Володимир; Дікарєв Орест; Бугайчук Євген; Демчик Назар; Рубан Сергій; Дроботій Павло (Горошко Михайло, 50); Горошко Дмитро (Борошок Денис, 60); Козел Юрій (Великий Олесь, 55)

ФК Львів U-17 - "ГалКатЗубр" Зубра 2:1

17 лютого - субота

Стадіон: Сокіл

Арбітр: Степан Лапко

Асистента арбітра Юрій Ковальчук, Іван Родін

"Карпати" К.Бузька - "Динамо" U-19 Львів 6:0

17 лютого - субота

Стадіон: Сокіл

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистента арбітра Юрій Суряк, Олексій Лішик

Голи: 1:0 - Павлик Володимир - з пенальті, 29 2:0 - Цвик Володимир, 42 3:0 - Штрайсель Івае, 46 4:0 - Павлик Володимир, 59 5:0 - Цвик Володимир, 81 6:0 - Цвик Володимир, 88

"Карпати" К.Бузька: Штибель Віталій; Свищ Микола; Журавчак Тарас (Сологуб Юрій, 87); Цвик Володимир; Слівінський Тарас (Штрайсель Івае, 46); Луківський Тарас (Марців Назар, 58); Ліпіцький Роман (Борачок Олег, 76); Суслов Микола (Крук Ярослав, 61); Чабан Андрій (Бровченко Іван, 61); Павлик Володимир (Фамуляк Назар, 67); Маліновський Василь

"Динамо" U-19 Львів: Кобаль Вадим; Бавтро Володимир (Дуб Артур, 50); Луценко Володимир (Кобаль Микола, 67); Ігнатюк Роман; Зуєв Владислав (Пробоєв Свтослав, 55); Сивків Святослав; Кравцов Максим (Липовий Олег, 50); Михальчук Віктор (Ільків Святослав, 55); Сусь Микола (Гавран Андрій, 71); Касперський Андрій (Дуб Тарас, 80); Жулина Сергій

"Скала" Стрий - "Хімік" Н.Розділ 6:0

17 лютого - субота

Стадіон: Арена Довге

Арбітр: Василь Файда

Асистента арбітра Роман Любінець, Денис Мороз

"Самбір" Ст.Кропивник - ФК "Підбуж" 8:0

17 лютого - субота

Стадіон: Арена Довге

Арбітр: Роман Брандибура

Асистента арбітра Остап Петріца, Олег Патик

Голи: 1:0 - Бутин Іван, 8 2:0 - Бутин Іван - з пенальті, 23 3:0 - Знетиняк Михайло, 35 4:0 - Малецький Назар, 39 5:0 - Ковалик Іван, 45 6:0 - Ковалик Іван, 67 7:0 - Процик Андрій (автогол), 71 8:0 - Малецький Назар, 79

ФК "Самбір" Ст.Кропивник: Онуфрійчук Юрій (Явірський Ігор, 46); Смола Іван; Ковалик Іван; Теплий Ігор; Знетиняк Михайло (Габуда Михайло, 46); Бутин Іван (Коцабюк Михайло, 46); Теплий Віталій; Карапінка Іван (Стопець Володимир, 46); Леськів Ігор; Малецький Назар; Шакалець Андрій (Габян Андрій, 46)

ФК "Підбуж": Іщів Андрій; Бараняк Олег; Кекош Микола; Гутник Михайло; Биків Сергій (Берегуляк Олег, 46); Косюта Михайло; Панас Василь; Петричкович Андрій; Процик Андрій; Шомотень Роман; Пузяк Василь (Андренивчин Роман, 46)

Попередження: Биків Сергій, 7

Турнірна таблиця

турніру пам`яті

ЕРНЕСТА ЮСТА

Команда І В Н П М`ячі О
1 "Вишня" С.Вишня 2 1 1 0 3-2 4
2 "Верес" U-19 Рівне 1 1 0 0 2-0 3
3 "Сокіл" Борщовичі 2 1 0 1 4-3 3
4 ГК "Явір" Яворів 3 0 1 2 2-6 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Миколаїв" 2 2 0 0 14-3 6
2 ФК "Добромиль" 2 1 1 0 5-1 4
3 "Скеля" Жовква/Крехів 2 0 1 1 2-9 1
4 "Газовик Хуртовина" Комарно 2 0 0 2 2-10 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 СКК "Демня" 2 2 0 0 9-2 6
2 "Бори" Бориничі 2 2 0 0 4-2 6
3 "Старт" Розворяни 2 0 0 2 2-4 0
4 "Прикарпаття" Ст.Самбір 2 0 0 2 2-9 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Комарів" 1 1 0 0 4-3 3
2 "Агрон- ОТГ" В.Гаї 1 0 1 0 3-3 1
3 "Богун" Броди 1 0 1 0 3-3 1
4 "Фенікс-Стефано" Підмонастир 1 0 0 1 3-4 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Погонь" Львів 2 2 0 0 8-3 6
2 "Шпиль" Шпильчина 2 1 1 0 7-5 4
3 "Лео-Кераміка" Неділиська 2 0 1 1 6-7 1
4 "Динамо" U-17 Львів 2 0 0 2 2-8 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Юність" В.Білка 2 2 0 0 10-1 6
2 "Нива" Дубляни 1 0 1 0 2-2 1
3 "Карпати" К.Бузька 2 0 1 1 2-3 1
4 "Динамо" U-19 1 0 0 1 1-9 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "ГалКатЗубр" Зубра 1 1 0 0 5-0 3
2 "Темп" Відники 1 1 0 0 3-1 3
3 ДЮФШ ФК "Львів" U-17 2 0 1 1 2-4 1
4 "Енергетик" Добротвір 2 0 1 1 1-6 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 "ЛУФК U-17" Львів 1 1 0 0 1-0 3
2 "Сокіл" В.Глібовичі 0 0 0 0 0 0
3 "Локомотив" Р.Руська 1 0 0 1 1-3 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Нива" Теребовля 1 1 0 0 3-0 3
2 "Босота" Чорнушовичі 1 1 0 0 2-1 3
3 "Карпати" U-17 Львів 2 1 0 1 4-4 3
4 "Яричів/Руданці" 2 0 0 2 2-6 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Старт" З.Вода 2 2 0 0 6-3 6
2 ФК "Мостиська" 1 1 0 0 1-0 3
3 ФК "Радехів" 1 0 0 1 3-5 0
4 "Рух" U-19 Винники 2 0 0 2 0-2 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Малинськ" 2 2 0 0 13-1 6
2 "Фенікс-Стефано-2" Підмонастир 1 1 0 0 2-0 3
3 "Юність" Гійче 1 0 0 1 1-4 0
4 "Сокіл" Сокільники 2 0 0 2 0-11 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Кордія" Муроване 1 1 0 0 3-1 3
2 "Покрова" Львів 2 1 0 1 3-4 3
3 "Галичина" В.Дорошів 1 0 0 1 1-2 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Скала" Стрий 1 1 0 0 7-0 3
2 "Хімік" Н.Розділ 2 0 2 0 3-3 1
3 "Галичина" Дрогобич 1 0 1 0 1-1 1
4 "Сокіл" Угерсько 2 0 1 1 2-9 1
Команда І В Н П М`ячі О
1 "Кохавинка" Гніздичів 1 0 1 0 0-0 1
1 ФК "Підбуж" 1 0 1 0 0-0 1
3 ФК "Самбір"/ Кропивник 0 0 0 0 0-0 0
Команда І В Н П М`ячі О
1 ФК "Калуш" 2 2 0 0 10-2 6
2 "Скала" U-17 Моршин 2 1 0 1 5-6 3
3 "Авангард" Жидачів 2 1 0 1 7-6 3
4 "Ватра-Темп" Луки 2 0 0 2 3-11 0

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Нива" Теребовля - ФК "Яричів-Руданці" 3:0

11 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистента арбітра Андрій Онишків, Віталій Семенів

"Агрон" В.Гаї - "Богун" Броди 3:3

11 лютого - неділя

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Смольський

Асистента арбітра Андрій Онишків, Тарас Путас

Голи: 0:1 - Фещук Максим - з пенальті, 3 1:1 - Ільчишин Назар, 8 2:1 - Ільчишин Назар, 17 2:2 - Левицький Богдан, 40 3:2 - Ільчишин Назар, 60 3:3 - Козовий Руслан, 72

"Агрон-ОТГ" В.Гаї: Мазур Руслан; Лук`ян Сергій (Ціх Ростислав, 46); Кривоберський Арсен; Когут Микола (Онищук Володимир, 67); Ільчишин Назар; Гринченко Анатолій (Ковальчук Віктор, 46); Глухан Тарас (Мельник Роман, 46); Гавралюк Роман (Оконський Михайло, 46); Андрієшин Роман (Марущак Дмитро, 67); Пасірчак Андрій; Понєдєльнік Андрій

"Богун" Броди: Марків Віталій; Артех Владислав (Власік Олег, 46); Годлевський Вадим; Громяк Андрій (Козовий Руслан, 69); Демчук Василь; Дробик Дмитро (Сурмай Роман, 60); Гонський Микола (Капустинський Юрій, 57); Левицький Богдан (Чунис Олег, 46); Фещук Максим; Шпур Олег; Шкробатюк Євген

"Юність" В.Білка - "Динамо" U-19 Львів 9:1

11 лютого - неділя

Стадіон:

Арбітр: Василь Івасяк

Асистента арбітра Тарас Путас, Андрій Смольський

Голи: 0:1 - Данканим Віктор, 27 1:1 - Каваців Ярема, 51 2:1 - Нетлюх Захар, 55 3:1 - Жолква Орест, 58 4:1 - Адам Богдан, 60 5:1 - Адам Богдан, 76 6:1 - Адам Богдан, 79 7:1 - Адам Богдан, 85 8:1 - Адам Богдан, 87 9:1 - Жолква Орест, 89

"Юність" В.Білка: Бунда Богдан (Жук Андрій, 46); Федорів Володимир; Каваців Ярема (Мартиняк Любомир, 74); Бойко Роман (Жолква Орест, 46); Костик Богдан (Карачевський Назар, 54); Сідельник Петро (Саковець Борис, 74); Музика Юрій; Добрянський Мар`ян (Шкраба Маркіян, 64); Бордун Богдан (Молоков Іван, 57); Нетлюх Захар (Сідельник Дмитро, 59); Адам Богдан

"Динамо" U-19 Львів: Кобаль Вадим (Малець Микола, 44) (Новосад Денис, 64); Касперський Андрій; Іжовський Іван; Жулина Сергій; Липовий Олег (Зелінський Андрій, 69); Луценко Володимир; Породько Влад; Сивків Святослав (Дуб Тарас, 69); Данканим Віктор; Волошин Віталій; Сусь Микола (Дуб Артур, 69)

"Верес" U-19 - ГК "Явір" Яворів 2:0

11 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Арбітр: Андрій Чулик

Асистента арбітра Юрій Голубець, Ігор Савка

Голи: 1:0 - Пантелейчук Дмитро, 37 2:0 - Ременяк Артур, 50

"Верес" U-19 Рівне: Паламар Владислав (Жупанський Віталій, 46); Білий Роман; Задорецький Володимир; Демків Станіслав (Синицький Тарас, 46); Карвацький Андрій (Стебельський Назар, 46); Пантелейчук Дмитро (Сидорів Роман, 54); Ременяк Артур; Савула Валентин; Тягло Орест; Харіпов Олексій (Медведєв Олександр, 46); Хімчак Максим (Домарацький Костянтин, 58)

ГК "Явір" Яворів: Гладьо Андрій; Герелей Тарас (Федор Іван, 46); Ништа Петро (Юрійчук Євген, 46); Грицан Мар`ян; Когут Тарас; Огородник Ігор; Полянчин Назар; Шевчик Павло; Наконечний Андрій; Демченко Ігор; Мацелюх Олег

Попередження: Білий Роман, 20; Грицан Мар`ян, 54

Вилучення: Жупанський Віталій, 68

ФК "Львів" U-17 - "Темп" Відники 1:3

11 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітр: Руслан Хомин, Андрій Чулик

Голи: 1:0 - Ватаманюк Владислав, 12 1:1 - Химович Степан, 23 1:2 - Деревецький Дмитро, 40 1:3 - Деревецький Дмитро - з пенальті, 87

ФК "Львів" U-17: Скабінський Юрій; Іваськів Денис; Дрига Максим; Гроссу Арсен (Савран Роман, 46); Глушко Ростислав; Вовкун Артем; Веретінський Назар (Федорів Володимир, 46); Ткач Назар; Токар Богдан; Ватаманюк Владислав; Блащук Владислав

"Темп" Відники: Мельник Андрій; Мацик Тарас (Гамарник Тарас, 64); Кузик Андрій; Деревецький Дмитро; Пронів Олег; Химович Степан; Цимарно Святослав; Біганський Роман (Романюк Роман, 30) (Грисьо Василь, 46); Вінчура Віталій; Зубенко Павло (Демко Олександр, 75); Пронів Олесь

Попередження: Грисьо Василь, 90

Вилучення: Блащук Владислав, 87

"Погонь" Львів - "Лео-Кераміка" Неділиська 4:3

11 лютого - неділя

Стадіон: 14.00

Арбітр: Руслан Хомин

Асистента арбітра Юрій Голубець, Андрій Чулик

Голи: 1:0 - Бахарєв Михайло, 10 1:1 - Іванюк Олег, 11 1:2 - Юнко Василь, 34 2:2 - Яценко Олег, 55 2:3 - Дубас Богдан, 57 3:3 - Дудок Йосип, 67 4:3 - Дудок Йосип, 87

ЛСК "Погонь" Львів: Вороновський Микола (Герда Віталій, 46); Кисіль Олег; Яценко Олег; Гнатів Андріан; Мацюпа Михайло; Бицко Владислав (Бойко Роман, 46); Грицик Руслан (Дудок Йосип, 46); Хмизов Богдан (Кісільовський Юрій, 80); Юськевич Іван; Бахарєв Михайло (Дідух Володимир, 55); Підлісецький Олег (Трухим Андрій, 59)

"Лео-Кераміка" Неділиська: Юрчак Ігор (Щудло Володимир, 46); Маланяк Дмитро; Кіндрат Руслан (Самолюк Сергій, 50); Дубас Богдан (Асогва Остін, 61); Дідич Ігор (Андрусишин Роман, 87); Юнко Василь; Прокопюк Ростислав (Крилошанський Назар, 82); Лакомський Ігор; Осірак Андрій; Іванюк Олег; Когут Богдан

ФК "Бори" Бориничі - "Старт" Розворяни 2:1

11 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Руслан Хомин, Тетяна Гринишена

СФК "Муроване" - "Покрова" Львів 3:1

11 лютого - неділя

Стадіон: "Сокіл"

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистента арбітра Юрій Суряк, Ігор Козоріз

"Скала" Моршин - "Сокіл" Угерсько 7:0

11 лютого - неділя

Стадіон: "Арена-Довге"

Арбітр: Роман Брандибура

Асистента арбітра Олег Патик, Степан Лужецький

"Скала-2" Моршин - "Авангард" Жидачів 5:3

11 лютого - неділя

Стадіон: "Арена-Довге"

Арбітр: Степан Лужецький

Асистента арбітра Олег Патик, Роман Брандибура

"Кохавинка" Гніздичів - ФК "Підбуж" 0:0

11 лютого - неділя

Стадіон: "Арена-Довге"

Початок матчу: 15.00

Арбітр: Остап Петріца

Асистента арбітра Ігор Кахнич, Борис Гребінь

"Галичина" Дрогобич - "Хімік" Н.Розділ 1:1

11 лютого - неділя

Стадіон: 17.00

Початок матчу: "Арена-Довге"

Арбітр: Борис Гребінь

Асистента арбітра Ігор Кахнич, Остап Петріца

"Карпати" U-17 Львів - "Босота" Чорнушовичі 1:2

11 лютого - неділя

Стадіон: "Академія футболу"

Початок матчу: 10.00

Арбітр: Роман Холявко

Асистента арбітра Олег Притула, Василь Притула

"ЛУФК" U-17 Львів - "Локомотив" Р.Руська 3:1

11 лютого - неділя

Стадіон: 12.30

Початок матчу: "Академія футболу"

Арбітр: Андрій Холявко

Асистента арбітра Олег Притула, Василь Притула

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Юність" Малинськ - "Сокіл" Сокільники 9:0

10 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 15.00

Арбітр: Василь Файда

Асистента арбітра Андрій Наконечний, Василь Верблянський

Голы: 1:0 - Брикса Віталій, 14 2:0 - Гайдучик Микола, 27 3:0 - Брикса Віталій, 35 4:0 - Гайдучик Микола, 38 5:0 - Новосад Тарас, 40 6:0 - Онищук А., 47 7:0 - Корнійчук Ярослав, 54 8:0 - Царьов В., 71 9:0 - Савицький Роман, 80

ФК "Малинськ": Балушко Юрій (Фокін М., 46); Скоцький Богдан; Гергелюк Олександр (Царьов В., 46); Лойко Василь; Нікітук Н. (Минко Олександр, 46); Мицюк Дмитро (Кірах Віктор, 46); Панас В. (Корнійчук Ярослав, 46); Брикса Віталій (Савицький Роман, 46); Гайдучик Микола (Новосад Тарас, 46); Шварц Р. (Понедельнік Андрій, 46); Онищук А.

"Сокіл" Сокільники: Михалевич Олександр (Мичка Богдан, 46); Ришавець Богдан; Чемерис Петро; Святий Любомир; Жегала Олег; Линько Юрій (Карабен Назар, 46); Явор Олег; Павлів Остап; Якобчук Богдан; Поломаний Руслан; Левко Богдан (Гончарук Володимир, 20)

СКК "Демня" - "Прикарпаття" Ст.Самбір 7:1

10 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 17.00

Арбітр: Андрій Смольський

Асистента арбітра Тарас Путас, Віталій Семенів

Голи: 1:0 - Родевич Олексій, 10 2:0 - Калуцький Олег, 23 3:0 - Пульків Остап - з пенальті, 35 4:0 - Майовецький Руслан, 44 5:0 - Майовецький Руслан, 51 5:1 - Труш Юрій, 76 6:1 - Калуцький Олег, 79 7:1 - Вербний Володимир, 89

СКК "Демня": Крашевський Андрій (Лазарський Назар, 46); Гусак Мирослав; Дикий Іван (Вітвіцький Андрій, 59); Самолюк Ростислав (Вербний Володимир, 52); Родевич Олексій; Пульків Остап; Войтович Юрій (Білоус Любомир, 46); Калуцький Олег; Демків Тарас; Майовецький Руслан (Елеаду Сопурукжукву, 69); Кухарський Андрій (Кирик Сергій, 74)

"Прикарпаття" Ст.Самбір: Волосянський Андрій (Москаленко Володимир, 46); Москаленко Микола; Сольчаник Степан; Терлецький Володимир; Торчиняк Володимир; Петрович Андрій (Владичак Андрій, 46); Нідзерський Ярослав (Білинський Назар, 70); Труш Юрій; Попіль Володимир; Горничний Сергій; Давидов Денис (Рущак Роман, 51)

ФК "Миколаїв" - "Скеля" Жовква-Крехів 8:1

10 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Початок матчу: 19.00

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Андрій Смольський, Тарас Путас

Голи: 1:0 - Балух Ігор, 3 1:1 - Неділько Володимир, 5 2:1 - Балух Ігор, 14 3:1 - Балух Ігор, 19 4:1 - Балух Ігор, 21 5:1 - Бойко Назар, 27 6:1 - Балух Ігор, 31 7:1 - Шафранський Сергій, 84 8:1 - Міхеєв Дмитро, 90

ФК "Миколаїв": Левицький Вячеслав (Бурмас Мар`ян, 46); Танечник Роман; Ільків Ігор; Харкевич Юрій (Савицький Назар, 46); Баглай Андрій (Клим Богдан, 46); Федина Іван; Шафранський Сергій; Дячук-Ставицький Михайло (Міхеєв Дмитро, 46); Бойко Назар (Ільчишин Віталій, 46); Синишин Ігор (Лещинський Роман, 46); Балух Ігор (Дзюрах Роман, 46)

"Скеля" Жовква/Крехів: Мудрак Віталій; Демчишин Іван; Заверюха Юрій; Музика Михайло; Дзеркаль Павло (Стефанків Роман, 70); Гоцій Юрій; Буцик Олег; Уваров Назар (Малахівський Володимир, 46); Лазурак Роман (Парасюк Володимир, 76); Шляхетка Олег; Неділько Володимир (Гимер Олег, 85)

Запасні: Цюпка Богдан

"Енергетик" Добротвір - "ГалКатЗубра" Зубра 0:5

10 лютого - субота

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Сергій Пашковський

Асистента арбітра Михайло Савка, Богдан Грисьо

Голи: 0:1 - Єпока Емері, 7 0:2 - Єпока Емері, 24 0:3 - Єпока Емері, 41 0:4 - Заяць Максим, 62 0:5 - Петрик Олег, 90

"Енергетик" Добротвір: Хаврона Олег (Дещиця Олег, 46); Ткачук Назар; Сеницький Тарас; Онишкевич Степан; Навроцький Юрій; Легедза Олег; Кадай Ярослав; Зуб Олег; Божик Олег; Черниш Євген; Чубай Роман

"Гал-Кат-Зубр" Зубра: Довгий Володимир; Галичанівський Андрій (Петрик Олег, 46); Єпока Емері (Пилюх Богдан, 46); Ільків Руслан (Заяць Максим, 48); Карабін Олег (Рацький Володимир, 75); Кенийз Олександр; Кулик Орест; Куриляк Юрій (Куцій Тарас, 79); Сікач Ігор; Лозовий Андрій; Цимбаляк Назар

"Сокіл" Борщовичі - ФК "Вишня" С.Вишня 1:2

10 лютого - субота

Стадіон: "Сокіл"

Початок матчу: 19.00

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистента арбітра Юрій Суряк, Тетяна Гринишена

Голи: 0:1 - Смола Іван - з пенальті, 10; 0:2 - Бучій Тапас, 54; 1:2 - Трусь Ярослав - з пенальті, 73

"Сокіл" Борщовичі: Прищ Юрій; Трусь Ярослав; Кусь Ігор; Шиптенко Юрій (Атлахович Іван, 83); Храмов Віктор; Гришко Назар (Фрис Юрій, 46); Слобода Євген (Чабан Андрій, 61); Сворень Остап (Василькевич Ярослав, 53); Шиц Микола; Мельник Василь (Пахолюк Ігор, 46); Швець Остап

"Вишня" С.Вишня: Степаняк Володимир; Смола Іван; Макаруха Назарій; Марко Назар; Андрусевич Володимир; Плювак Іван (Знак Назарій, 86); Базиляк Віталій (Рикмас Юрій, 46); Андрусевич Ростислав; Бучій Тапас; Сторожук Іван (Новіков Андрій, 46); Бджола Тарас

Попередження: Смола Іван, 79

ФК "Калуш" - "Ватра-Темп" Луки 7:2

10 лютого - субота

Стадіон: "Арена-Довге"

Початок матчу: 19.00

Арбітр: Роман Брандибура

Асистента арбітра Остап Петріца, Ігор Кахнич

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - "Старт" З.Вода 0:1

07 лютого - середа.

Стадіон: імені Богдана Маркевича

Гол: Сенишин Назар (60 - з пенальті)

Арбітр: Андрій Чулик

Асистента арбітра Михайло Савка, Тетяна Гринишена



ФОТОЗВІТ

фінального матчу

Турніру Е.Юста 2017 р.



Велика втрата для Мостищини

та для футбольної спільноти.

На 43-му році життя відійшов у вічність Роман Матис Голова Федерації Футболу Мостиського району.

Щирі співчуття рідним, близьким та колегам!

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

04 лютого - неділя

"Скала" U-17 Стрий - ФК "Калуш" 0:3

Стадіон "Арена Довге". 15.00

Арбітр: Борис Гребінь

Асистента арбітра Іван Родін, Остап Петріца

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

03 лютого - субота

"Покрова" Львів - "Галичина" В.Дорошів 2:1

стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Михайло Савка

Асистента арбітра Олег Ващишин, Віталій Семенів

"Карпати" К.Бузька - "Нива" Дубляни 2:2

стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Андрій Смольський

Асистента арбітра Віталій Семенів, Тарас Путас

Голи: 0:1 - Дмитрів Олексій, 26; 1:1 - Суслов Микола, 30; 2:1 - Бровченко Іван, 50; 2:2 - Марциняк Ігор, 64

"Карпати" К.Бузька: Штибель Віталій; Свищ Микола (Борачок Олег, 57); Маліновський Василь (Равлик Віталій, 55); Луківський Тарас (Бабюк Андрій, 86); Журавчак Тарас (Слуцький Максим, 67); Ліпіцький Роман (Бровченко Іван, 46); Чабан Андрій; Слівінський Тарас; Цвик Володимир (Смага Михайло, 82); Суслов Микола; Паранюк Роман (Крук Ярослав, 88)

"Нива" Дубляни: Гасюк Андрій; Подоляк Арсен; Степчук Ігор; Пришляк Ростислав (Рубай Назар, 57); Гоголь Іван (Струк Богдан, 82); Дмитрів Олексій; Вовк Володимир; Гарасим Роман; Василина Роман; Клюс Юліан (Голуб Михайло, 68); Бойцун Олег (Марциняк Ігор, 46)

Попередження: Луківський Тарас, 63

ФК "Малинськ" - "Юність" Гійче 4:1

стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Юрій Пилипів

Асистента арбітра Тарас Путас, Андрій Смольський

Голи: 1:0 - Карашенко Віктор, 24; 2:0 - Корнійчук Ярослав, 30; 2:1 - Дроботій Павло, 38; 3:1 - Корнійчук Ярослав, 55; 4:1 - Спелчук Вадим, 70

ФК "Малинськ": Фірман Юрій (Балушко Юрій, 46); Крабчинський Микита (Минко Олександр, 60); Миць Богдан (Свиридович Валерій, 68); Савицький Роман (Ющук Борис, 46); Новосад Тарас (Понедельнік Андрій, 46); Карашенко Віктор (Кірах Віктор, 54); Гайдучик Микола; Корнійчук Ярослав (Спелчук Вадим, 57); Брикса Віталій; Мицюк Дмитро (Лойко Василь, 46); Скоцький Богдан (Гергелюк Олександр, 46)

"Юність" Гійче: Яцків Юрій (Мойсин Андрій, 67); Харкевич Юрій; Сидорко Віталій; Яворський Зеновій; Бугайчук Євген (Гайдучок Михайло, 67); Рубан Сергій (Іванина Сергій, 57); Кравчук Любомир; Шафранський Сергій; Максимик Олег (Василів Василь, 57); Дроботій Павло; Великий Олесь (Грубий Мар`ян, 61)

Попередження: Яворський Зеновій, 89

"Сокіл" Борщовичі - ГК "Явір" Яворів 3:1

стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр: Андрій Наконечний

Асистента арбітра Андрій Смольський, Тарас Путас

Голи: 1:0 - Фрис Юрій, 20; 2:0 - Фрис Юрій, 37; 2:1 - Федор Іван - з пенальті, 41; 3:1 - Фрис Юрій, 83

"Сокіл" Борщовичі: Прищ Юрій; Кусь Ігор; Трусь Ярослав; Швець Остап; Шиптенко Юрій; Фрис Юрій; Сворень Остап (Атлахович Іван, 71); Слобода Євген; Шиц Микола (Столярчук Андрій, 89); Гришко Назар; Храмов Віктор

Запасні: Бабій Олег; Пахолюк Ігор

ГК "Явір" Яворів: Гладьо Андрій; Федор Іван (Ништа Петро, 64); Когут Тарас; Шевчик Павло; Грицан Мар`ян (Юрійчук Юрій, 68); Візниця Микола; Огородник Ігор; Юрійчук Михайло; Турба Іван; Мацелюх Олег (Кіто Василь, 71); Наконечний Андрій (Цидуляк Орест, 80)

"Шпиль" Шпильчина - "Динамо U-19" Львів 4:2

стадіон ім. Б.Маркевича

Арбітр:

Асистента арбітра

ФК "Бори" Бориничі - "Прикарпаття" Ст.Самбір 2:1

стадіон "Сокіл"

Арбітр: Василь Верблянський

Асистента арбітра Юрій Суряк, Володимир Міняйло

Голи: 0:1 - Горничний Сергій, 25; 1:1 - Нітарський Дмитро, 44; 2:1 - Лубко Іван, 58

"Бори" Бориничі: Ледвій Тарас; Гадуп`як Назар; Романів Роман (Артим Ростислав, 79); Дектеренко Роман; Жук Андрій; Нітарський Дмитро; Гавчак Ярослав (Галюка Андрій, 56); Заставний Омелян; Крижанівський Олег; Лубко Іван (Коцовський Дмитро, 70); Кадюк Василь (Сокирко Богдан, 56)

Запасні: Сердюков Андрій; Василькевич Ярослав

"Прикарпаття" Ст.Самбір: Москаленко Володимир; Маланяк Олег; Сольчаник Степан; Терлецький Володимир; Торчиняк Володимир (Білинський Назар, 79); Буцик Олег; Коцабюк Михайло; Попіль Володимир; Труш Юрій; Горничний Сергій; Тряско Іван

Запасні: Владичак Андрій; Нідзерський Ярослав; Волосянський Андрій; Рущак Роман; Москаленко Микола

ФК "Добромиль" - "Газовик-Хуртовина" Комарно 4:0

стадіон "Сокіл"

Арбітр: Володимир Міняйло

Асистента арбітра Юрій Суряк, Василь Верблянський

Голи: 1:0 - Залога Мар`ян, 25; 2:0 - Литчак Володимир, 58; 3:0 - Яджин Дмитро, 72; 4:0 - Лужецький Андрій, 81

ФК "Добромиль": Головчак Андрій; Лужецький Андрій; Лисак Роман; Чуплак Володимир; Кенийз Роман; Цветков Ігор; Макаревич Роман (Залога Павло, 75); Яджин Дмитро; Залога Мар`ян; Литчак Володимир; Кінчак Андрій

"Газовик-Хуртовина" Комарно: Мельник Андрій; Дибко Юрій; Грабовенський Святослав; Крилов Андрій (Радович Андрій, 61); Андрушко Михайло; Саприка Роман; Баглай Богдан; Панчишин Юрій; Дудок Йосип; Бджозовський Михайло; Самотіс Олег

"Карпати U-17" Львів - ФК "Яричів-Руданці" 3:2

стадіон "Академія футболу" 10.00

Арбітр:

Асистента арбітра

Турнір пам`яті

Ернеста Юста-2017

ФІНАЛ

"Рух" Винники - СКК "Демня" 3:2

02 лютого - пятниця

Стадіон: імені Богдана Маркевича

Голи: Писко Михайло (34), Лозовий Євген (49), Грисьо Максим (77) - Яремчук Олександр (65), Вербний Володимир (67 - пенальті)

Арбітр: Руслан Хомин

Асистента арбітра Юрій Ковальчук, Олег Притула

"Рух" Винники - Ілющенков Олександр (Дяченко Олександр,46), Заставний Володимир (Макар Володимир,46; Романюк Віталій,61), Никитюк Роман (Білий Іван,46), Білий Василь, Писко Михайло, Копина Юрій (Чепелюк Олександр,46), Лозовий Євген (Козловський Святослав,49), Буй Микола (Грисьо Максим,46),Баранець Григорій (Баранець Борис,46), Русин Ростислав, Козак Михайло (Зубар Святослав,46)

СКК "Демня" - Крашевський Андрій (Кирик Сергій,86), Гусак Мирослав, Дикий Іван, Вербний Володимир, Шандра Олег, Білоус Любомир (Войтович Юрій,46), Яремчук Олександр, Демків Тарас, Родевич Олексій (Самолюк Ростислав,56), Кухарський Андрій (Писько Ярослав,46), Шептицький Олег (Пульків Остап,60)

Попередження: Шандра Олег (90+1), Писько Ярослав (90+1)

Турнір пам`яті

Ернеста Юста

Груповий етап

"Рух" U-19 Винники - ФК "Мостиська" 0:1

31 січня - середа

Стадіон: ім. Богдана Маркевича

Арбітр: Андрій Чулик

Асистента арбітра Тарас Путас, Віталій Семенів

Гол: 0:1 - Бджола Тарас, 67

"Рух" U-19 : Мойсин Андрій; Гуль Тарас (Іванець Олег, 46); Медицький Остап; Грабовський Руслан (Піховський Василь, 74); Мельник Назар; Кучмар Степан (Молнар Артем, 88); Бордун Богдан; Грицак Назар (Юрдига Віталій, 66); Цимбала Назар (Стефанишин Ігор, 80); Лучко Юрій (Карпяк Дмитро, 74); Нетлюх Захар

ФК "Мостиська": Паук Роман; Козирєв Максим; Завада Василь; Крушинський Віталій; Марко Назар (Мартинюк Назар, 59); Щур Тарас; Матис Андрій; Іваночко Тарас (Панчишин Михайло, 46); Качмар Володимир; Шагало Андрій; Бджола Тарас

Дитячий та юнацький футбол
      1 2 3 4 5   118

Дитячий футбольний турнір

Зимовий Кубок Федерації

серед команд 2010 р.н.

Склад підгруп

Підгрупа "1"

1. "Лівобережжя" Київ

2. "Галичина" Львів

3. "Стандарт" Ременів

4. "Юніор" Київ

Підгрупа "2"

1. "Прогрес" Львів

2. "Восход" Київ

3. "Карпати-Левандівка" Львів

4. "Галичина-2" Львів

Календар матчів

Спортивний зал "ПІВДЕННИЙ"

20 лютого - вівторок

10.30 Лівобережжя - Галичина

10.55 Стандарт - Юніор

11.20 Прогрес - Восход

11.45 Карпати-Левандівка - Галичина-2

12.10 Лівобережжя - Юніор

12.35 Стандарт - Галичина

13 00 Прогрес - Галичина-2

13.25 Карпати-Левандівка - Восход

21 лютого - середа

10.00 Лівобережжя - Стандарт

10.25 Галичина - Юніор

10.50 Прогрес - Карпати-Левандівка

11.15 Восход - Солонка

11.40 Матчі за 5-8 місце

12.05 Матчі за 5-8 місце

12.30 Півфінал

12.55 Півфінал

13.20 Матч за сьоме місце

13.45 Матч за пяте місце

14.10 Матч за третє місце

14.35 ФІНАЛ

Зимовий чемпіонат

серед жіночих команд

"ДИНАМО-ЛЕВАНДІВКА" та

"ЛЕВИ" ЛЬВІВ фіналісти

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед команд 2007 р.н.

Склад підгруп

Підгрупа "1" (ЕЛЕКТРОН)

1. "Буг-Арсенал" Сокаль

2. "Захід" Солонка

3. "Динамо" Львів

4. "Вікторія" Трускавець

Підгрупа "2" (ЕЛЕКТРОН)

1. "Динамо-Левандівка" Львів

2. "Галичина-Зубра" Львів

3. "Спортовець" Трускавець

4. "Покрова-Ямпіль" Львів

Підгрупа "3" (СКІФ)

1. "Карпати-2007-2" Львів

2. "Рух-1" Винники

3. "Покрова-Розділ"

Підгрупа "4" (СКІФ)

1. ФК "Львів-2007-2"

2. "Рух-2" Винники

3. СК "Леви" Львів

Результати матчів

Спортивний зал "ЕЛЕКТРОН"

"Захід" Солонка - "Динамо" Львів 2:2

"Спортовець" Трускавець - "Покрова-Ямпіль" Львів 0:0

"Буг-Арсенал" Сокаль - "Вікторія" Трускавець 2:2

"Покрова-Ямпіль" Львів - "Галичина-Зубра" Львів 1:2

"Буг-Арсенал" Сокаль - "Захід" Солонка 0:1

"Спортовець" Трускавець - "Динамо-Левандівка" Львів 1:1

"Динамо" Львів - "Вікторія" Трускавець 0:2

"Галичина-Зубра" Львів - "Динамо-Левандівка" Львів 1:2

"Динамо" Львів - "Буг-Арсенал" Сокаль 2:2

"Спортовець" Трускавець - "Галичина-Зубра" Львів 1:0

"Вікторія" Трускавець - "Захід" Солонка 2:2

"Динамо-Левандівка" Львів - "Покрова-Ямпіль" Львів 4:1

Стикові матчі : "Динамо" Львів - "Галичина-Зубра" 3:1

Стикові матчі : "Буг-Арсенал" Сокаль - "Покрова-Ямпіль" 4:1

Стикові матчі : "Динамо" Львів - "Покрова-Ямпіль" 4:1

Стикові матчі : "Буг-Арсенал" Сокаль - "Галичина-Зубра" 1:6

Стикові матчі : "Вікторія" Трускавець - "Захід" Солонка 4:2

1/4 фіналу : "Вікторія" Трускавець - "Спортовець" Трускавець 0:0, п. 2:3

1/4 фіналу : "Динамо-Левандівка" Львів - "Захід" Солонка 6:0

1/2 фіналу : "Динамо-Левандівка" Львів - "Спортовець" Трускавець 3:1

Спортивний зал "СКІФ"

"Покрова-Розділ" - "Карпати-2007-2" Львів 1:2

ФК "Львів-2007-2" - "Рух-2" Винники 7:0

"Рух-1" Винники - "Карпати-2007-2" Львів 0:2

СК "Леви" Львів - ФК "Львів-2007-2" 2:1

"Покрова-Розділ" - "Рух-1" Винники 1:1

СК "Леви" Львів - "Рух-2" Винники 2:0

Стикові матчі : "Рух-1" Винники - "Рух-2" Винники 4:2

Стикові матчі : ФК "Львів-2007-2" - "Покрова-Розділ" 1:0

Стикові матчі : "Рух-1" Винники - ФК "Львів-2007-2" 0:1

Стикові матчі : "Рух-2" Винники - ФК "Львів-2007-2" 1:0

1/4 фіналу : "Карпати-2007-2" Львів - ФК "Львів-2007-2" 1:0

1/4 фіналу : "Покрова-Розділ" - СК "Леви" Львів 1:3

1/2 фіналу : "Карпати-2007-2" Львів - СК "Леви" Львів 0:1

"LEGIA" переможець

Міжнародного дитячого турніру

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

2005 р.н.

Склад учасників турніру

А

«Львів» -

«Шахтар» Донецьк -

MFK «Zemplín» Michalovce -

«Галичина» Львів -

FC Wrocław Academy

B

«Карпати» Львів -

«БАТЭ» Борисов -

MOSP Jagiellonia Białystok -

«Legia» Warszawa

«Рух» Винники

Результати матчів

«Рух» - MOSP Białystok - 2:1

«Карпати» - «Legia» - 0:3

«БАТЭ» - MOSP Białystok - 1:2

«Карпати» - «БАТЭ» - 1:0

«Рух» - «Legia» - 1:1

Стадіон «Сокіл»

ФК «Львів» - MFK «Zemplín» - 1:0

«Галичина» - FC Wrocław Academy - 1:0

«Шахтар» - MFK «Zemplín» - 3:0

ФК «Львів» - FC Wrocław Academy - 5:1

«Шахтар» - «Галичина» - 8:1

14.02.18 Стадіон ім. Б. Маркевича

«Рух» - «Карпати» - 1:0

«БАТЭ» - «Legia» - 0:3

«Карпати» - MOSP Białystok - 0:1

MOSP Białystok - «Legia» - 0:3

«БАТЭ» - «Рух» - 1:2

Стадіон «Сокіл»

«Галичина» - MFK «Zemplín» - 0:2

ФК «Львів» - «Шахтар» - 0:2

MFK «Zemplín» - FC Wrocław Academy - 2:1

ФК «Львів» - «Галичина» - 2:1

«Шахтар» - FC Wrocław Academy - 2:0

15.02.18 Стадіон ім. Б. Маркевича

1\2 фіналу - ФК "Львів" - "Legia" 0:4

1\2 фіналу - "Рух" - "Шахтар" 1:3

16.02.18 Стадіон ім. Б. Маркевича

Матчі за 3-4 місце: "Рух" Винники - ФК "Львів" 0:0, п. 5:4

ФІНАЛ: "Шахтар" - "Legia" 1:1, п. 2:4

"СКАЛА" Стрий переможець

Міжнародного дитячого турніру

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

2004 р.н.

Склад учасників турніру

А

ФК «Львів» -

«Шахтар» Донецьк -

«БАТЭ» Борисов -

«WISŁA» PŁOCK S.A. -

«Vilnius» FM -

B

АФ «Скала» Стрий -

MFK «Zemplín» Michalovce -

«Галичина» Львів -

«Legia» Warszawa

FC Wrocław Academy

Результати матчів

13.02.18 Стадіон «Сокіл»

ФК «Львів» - «БАТЭ» - 3:0

«WISŁA» - «Vilnius» FM - 0:0

«Шахтар» - «БАТЭ» - 3:0

«Шахтар» - «WISŁA» - 6:0

ФК «Львів» - «Vilnius» FM - 0:1

Стадіон ім. Б. Маркевича

«Legia» - «Галичина» - 2:0

FC Wrocław Academy - АФ «Скала» Стрий - 0:2

«Legia» - MFK «Zemplín» - 0:0

«Галичина» - FC Wrocław Academy - 1:2

MFK «Zemplín» - АФ «Скала» Стрий - 0:2

14.02.18 Стадіон «Сокіл»

ФК «Львів» - «WISŁA» - 4:0

«БАТЭ» - «Vilnius» FM - 2:1

ФК «Львів» - «Шахтар» - 0:1

«БАТЭ» - «WISŁA» - 4:1

«Шахтар» - «Vilnius» FM - 3:0

Стадіон ім. Б. Маркевича

«Legia» - АФ «Скала» Стрий - 0:0

«Галичина» - MFK «Zemplín» - 0:1

«Legia» - FC Wrocław Academy - 0:1

АФ «Скала» Стрий - «Галичина» - 3:1

MFK «Zemplín» - FC Wrocław Academy - 0:2

15.02.18 Стадіон «Сокіл»

1\2 АФ «Скала» Стрий - ФК "Львів" 2:1

1\2 "Шахтар" Донецьк - FC Wrocław Academy 8:1

16.02.18 Стадіон «Сокіл»

Матч за 3-4 місце: ФК "Львів" - FC Wrocław Academy 0:3

ФІНАЛ: АФ "Скала" Стрий - "Шахтар" Донецьк 1:0

"РУХ" Винники та

"ПРОГРЕС" Львів фіналісти

КУБКУ ЗДОРОВЕ МІСТО

серед команд 2008 р.н.

Склад підгруп

Підгрупа "1" (ЕЛЕКТРОН)

1. "Рух" Винники

2. ФК "Запитів"

3. ФК "Самбір"

Підгрупа "2" (ЕЛЕКТРОН)

1. СК "Леви" Львів

2. "Буг-Арсенал" Сокаль

3. "Карпати-2008-3" Львів

Підгрупа "3" (ЕЛЕКТРОН)

1. "Карпати-2008-2" Львів

2. ФК "Самбір-2"

3. "Галичина-Зубра" Львів

Підгрупа "4" (СКІФ)

1. ФК "Львів" сині

2. "Карпати-Левандівка" Львів

3. "Галичина-1" Львів

Підгрупа "5" (СКІФ)

1. ФК "Львів" білі

2. "Галичина-2" Львів

3. "Прогрес" Львів

4. СДЮШОР-4 Львів

Календар матчів

Спортивний зал "ЕЛЕКТРОН"

"Карпати-2008-3" Львів - СК "Леви" Львів 0:5

ФК "Запитів" - ФК "Самбір" 1:3

"Карпати-2008-3" Львів - "Буг-Арсенал" Сокаль 0:2

ФК "Запитів" - "Рух" Винники 0:6

"Карпати-2008-2" Львів - ФК "Самбір-2" 2:2

"Буг-Арсенал" Сокаль - СК "Леви" Львів 0:2

"Карпати-2008-2" Львів - "Галичина-Зубра" Львів 6:0

ФК "Самбір" - "Рух" Винники 0:2

ФК "Самбір-2" - "Галичина-Зубра" Львів 8:0

Спортивний зал "СКІФ"

"Прогрес" Львів - СДЮШОР-4 Львів 2:0

ФК "Львів" білі - "Галичина-2" Львів 0:0

ФК "Львів" сині - "Галичина-1" Львів 0:5

"Прогрес" Львів - "Галичина-2" Львів 4:1

ФК "Львів" білі - СДЮШОР-4 Львів 0:1

"Карпати-Левандівка" Львів - ФК "Львів" сині 0:5

"Прогрес" Львів - ФК "Львів" білі 2:1

"Галичина-2" Львів - СДЮШОР-4 Львів 0:3

"Карпати-Левандівка" Львів - "Галичина-1" Львів 1:4

Турнірне становище:

Група "1"

1. "Рух" Винники - 6 очок;

2. ФК "Самбір" - 3 очки;

3. ФК "Запитів" - 0 очок;

Група "2"

1. СК "Леви" Львів - 6 очок;

2. "Буг-Арсенал" Сокаль - 3 очки;

3. "Карпати-2008-2" Львів - 0 очок;

Група "3"

1. ФК "Самбір-2" - 4 очки;

2. "Карпати-2008-2" Львів - 4 очки;

3. "Галичина-Зубра" Львів - 0 очок;

Турнірне становище:

Група "4"

1. "Галичина-1" Львів - 6 очок;

2. ФК "Львів" сині - 3 очки;

3. "Карпати-Левандівка" Львів - 0 очок

Група "5"

1. "Прогрес" Львів - 9 очок;

2. СДЮШОР-4 Львів - 6 очок;

3. ФК "Львів" білі - 1 очко;

4. "Галичина-2" Львів - 1 очко.

1/4 фіналу

"Галичина-1" Львів - СДЮШОР-4 Львів 3:0

ФК "Львів" сині - "Прогрес" Львів 0:1

СК "Леви" Львів - ФК "Самбір-2" 2:0

"Рух" Винники - "Карпати-2008-2" 3:0

1/2 фіналу

"Прогрес" Львів - "Галичина-1" Львів 2:1

СК "Леви" Львів - "Рух" Винники 1:2

"Блохіна/Беланова-1" Вінниця

переможець CUP OF FRIENDSHIP

присвячений пам'яті

Валерія Онуфера

серед команд 2011 р.н.

02.02.2018

"Динамо" Львів - "Факел" Маріуполь 1:2

ДЮСШ-11 Чорноморець-1 - ДЮСШ-11 Чорноморець-2 0:0

"Чемпіон-1" Київ - "Чемпіон-2" Київ 2:0

"Блохіна/Беланова-1" Вінниця - "Блохіна/Беланова-2" Вінниця 9:1

"Динамо" Львів - ДЮСШ-11 Чорноморець-1 0:1

"Факел" Маріуполь - ДЮСШ-11 Чорноморець-2 0:3

"Чемпіон-2" Київ - "Блохіна/Беланова-2" Вінниця 1:2

"Чемпіон-1" Київ - "Блохіна/Беланова-1" Вінниця 1:6

03.02.2018

ДЮСШ-11 Чорноморець-2 - "Чемпіон-1" Київ 2:0

ДЮСШ-11 Чорноморець-1 - "Чемпіон-2" Київ 5:0

"Динамо" Львів - "Блохіна/Беланова-2" Вінниця 3:1

"Факел" Маріуполь - "Блохіна/Беланова-1" Вінниця 0:4

"Динамо" Львів - ДЮСШ-11 Чорноморець-2 1:2

"Факел" Маріуполь - ДЮСШ-11 Чорноморець-1 2:1

"Чемпіон-1" Київ - "Блохіна/Беланова-2" Вінниця 0:0

"Чемпіон-2" Київ - "Блохіна/Беланова-1" Вінниця 0:7

04.02.2018

"Динамо" Львів - "Чемпіон-1" Київ 1:1

"Факел" Маріуполь - "Чемпіон-2" Київ 3:0

ДЮСШ-11 Чорноморець-2 - "Блохіна/Беланова-2" Вінниця 2:0

ДЮСШ-11 Чорноморець-1 - "Блохіна/Беланова-1" Вінниця 1:4

"Динамо" Львів - "Чемпіон-2" Київ 5:0

"Факел" Маріуполь - "Чемпіон-1" Київ 0:0

ДЮСШ-11 Чорноморець-2 - "Блохіна/Беланова-1" Вінниця 0:5

ДЮСШ-11 Чорноморець-1 - "Блохіна/Беланова-2" Вінниця 2:0

"Динамо" Львів - "Блохіна/Беланова-1" Вінниця 2:4

"Факел" Маріуполь - "Блохіна/Беланова-2" Вінниця 4:2

ДЮСШ-11 Чорноморець-2 - "Чемпіон-2" Київ 2:1

ДЮСШ-11 Чорноморець-1 - "Чемпіон-1" Київ 4:0

Підсумкова турнірна таблиця

1. "Блохіна/Беланова-1" Вінниця - 21 очко;

2. ДЮСШ-11 Чорноморець-2 Одеса - 16 очок;

3. "Факел" Маріуполь - 13 очок;

4. ДЮСШ-11 Чорноморець-1 Одеса - 13 очок;

5. "Динамо" Львів - 7 очок;

6. "Чемпіон-1" Київ - 6 очок;

7. "Блохіна/Беланова-2" Вінниця - 4 очки;

8. "Чемпіон-2" Київ - 0 очок.

CUP OF FRIENDSHIP

присвячений пам'яті

Валерія Онуфера

серед команд 2010 р.н.

02.02.2018

"Чемпіон" Київ - "Сузір`я" Свалява 0:10

ФК "Вишневе" - "Сузір`я-3" Свалява 8:0

"Буковина-1" Чернівці - "Чемпіон" Київ 6:1

"Сузір`я" Свалява - "Сузір`я-3" Свалява 13:0

ФК "Вишневе" - "Буковина-1" Чернівці 1:1

"Динамо" Львів - "Сузіря-2" Свалява 1:1

"Єдність" Київ - "Буковина-2" Чернівці 0:2

ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса - "Динамо" Львів 0:0

"Сузіря-2" Свалява - "Буковина-2" Чернівці 2:0

"Єдність" Київ - ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса 0:2

03.02.2018

"Чемпіон" Київ - "Сузір`я-3" Свалява 8:0

"Сузір`я" Свалява - ФК "Вишневе" 3:0

"Буковина-1" Чернівці - "Сузір`я-3" Свалява 15:0

"Чемпіон" Київ - ФК "Вишневе" 1:0

"Сузір`я" Свалява - "Буковина-1" Чернівці 4:0

"Динамо" Львів - "Буковина-2" Чернівці 0:0

"Сузіря-2" Свалява - "Єдність" Київ 2:0

ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса - "Сузіря-2" Свалява 1:0

"Динамо" Львів - "Єдність" Київ 1:0

"Буковина-2" Чернівці - ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса 0:3

Турнірна таблиця Група "А"

1. "Сузір`я" Свалява - 12 очок;

2. "Буковина-1" Чернівці - 7 очок;

3. "Чемпіон" Київ - 6 очок;

4. ФК "Вишневе" - 4;

5. "Сузір`я-3" Свалява - 0 очок.

Турнірна таблиця Група "Б"

1. ДЮСШ-11 Чорноморець Одеса - 10 очок;

2. "Сузіря-2" Свалява - 7 очок;

3. "Динамо" Львів - 6 очок;

4. "Буковина-2" Чернівці - 4 очки;

5. "Єдність" Київ - 0 очок

1/2 фіналу

Матч за третє місце

ФІНАЛ

Centrum Radom Poland переможець

CUP OF FRIENDSHIP

присвяченого пам'яті

Валерія Онуфера

серед команд 2008-2009 р.н.

02.02.2018

"Олімп" Ужгород - "Зміна Оболонь" Київ 2:0

"Вишневе-1" Київ - "Прем`єр-Нива" Вінниця 2:3

"Проффібол" Хмельницький - "Олімп" Ужгород 0:1

"Зміна Оболонь" Київ - "Прем`єр-Нива" Вінниця 1:2

"Вишневе-1" Київ - "Проффібол" Хмельницький 2:3

ФК "Вишневе-2" Київ - ФК "Вишневе-3" Київ 2:0

ФК "Вишневе-2" Київ - "Зміна Оболонь" Київ 09 1:2

CRP Centrum Radom Poland - ФК "Вишневе-2" Київ 2:2

ФК "Вишневе-3" Київ - "Зміна Оболонь" Київ 09 0:1

"Прем`єр-Нива" Вінниця 09 - CRP Centrum Radom Poland 0:7

03.02.2018

"Проффібол" Хмельницький - "Прем`єр-Нива" Вінниця 2:3

"Зміна Оболонь" Київ - "Вишневе-1" Київ 4:1

"Олімп" Ужгород - "Прем`єр-Нива" Вінниця 0:0

"Зміна Оболонь" Київ - "Проффібол" Хмельницький 1:0

"Олімп" Ужгород - "Вишневе-1" Київ 3:1

ФК "Вишневе-2" Київ - "Зміна Оболонь" Київ 09 1:2

ФК "Вишневе-3" Київ - "Прем`єр-Нива" Вінниця 09 1:2

CRP Centrum Radom Poland - "Зміна Оболонь" Київ 09 2:0

ФК "Вишневе-2" Київ - "Прем`єр-Нива" Вінниця 09 3:0

ФК "Вишневе-3" Київ - CRP Centrum Radom Poland 0:6

Турнірна таблиця Група "А"

1. "Олімп" Ужгород - 10 очок;

2. "Прем`єр-Нива" Вінниця - 10 очок;

3. "Зміна Оболонь" Київ - 6 очок;

4. "Проффібол" Хмельницький - 3 очки;

5. ФК "Вишневе-1" Київ - 0 очок.

Турнірна таблиця Група "Б"

1. Centrum Radom Poland - 10 очок;

2. "Зміна Оболонь 09" Київ - 9 очок;

3. ФК "Вишневе-2" Київ - 7 очок;

4. "Прем`єр-Нива 09" Вінниця - 3 очки;

5. ФК "Вишневе-3" Київ - 0 очок.

1/2 фіналу

"Олімп" Ужгород - "Зміна Оболонь 09" Київ 2:1

Centrum Radom Poland - "Прем`єр-Нива" Вінниця 2:0

Матч за третє місце

"Зміна Оболонь 09" Київ - "Прем`єр-Нива" Вінниця 1:0

ФІНАЛ

Centrum Radom Poland - "Олімп" Ужгород 2:0

ДЮСШ КАЛИНІВКА переможець

CUP OF FRIENDSHIP

присвяченого пам'яті

Валерія Онуфера

серед команд 2004-2005 р.н.

02.02.2018

"Динамо" Львів - ДЮСШ Калинівка 1:4

"Юність" Любашівка - ФК "Олевськ" 4:0

"Сталь" Камянське - "Олімп" Ужгород 3:1

"Динамо" Львів - "Титан" Тульчин 5:1

ДЮСШ Калинівка - "Юність" Любашівка 5:0

ФК "Олевськ" - "Сталь" Камянське 2:1

"Олімп" Ужгород - "Титан" Тульчин 1:5

03.02.2018

"Динамо" Львів - "Юність" Любашівка 2:2

ДЮСШ Калинівка - "Сталь" Камянське 2:0

ФК "Олевськ" - "Олімп" Ужгород 4:0

"Титан" Тульчин - ДЮСШ Калинівка 0:1

"Динамо" Львів - ФК "Олевськ" 8:3

"Юність" Любашівка - "Сталь" Камянське 5:1

ДЮСШ Калинівка - "Олімп" Ужгород 8:1

04.02.2018

ДЮСШ Калинівка - ФК "Олевськ" 5:0

"Динамо" Львів - "Сталь" Камянське 4:0

"Титан" Тульчин - ФК "Олевськ" 3:2

"Юність" Любашівка - "Олімп" Ужгород 6:1

"Титан" Тульчин - "Сталь" Камянське 5:0

"Динамо" Львів - "Олімп" Ужгород 12:0

"Юність" Любашівка - "Титан" Тульчин 3:1

Підсумкова турнірна таблиця

1. ДЮСШ Калинівка - 18 очок;

2. "Динамо" Львів - 13 очок;

3. "Юність" Любашівка - 13 очок;

4. "Титан" Тульчин - 9 очок;

5. ФК "Олевськ" - 6 очок;

6. "Сталь" Камянське - 3 очки;

7. "Олімп" Ужгород - 0 очок.

ФОТОЗВІТ З ТУРНІРУ

КУБОК ЗДОРОВЕ МІСТО

2005 р.н.

U-19 Зимовий Кубок ДЮФЛУ 2018

Результати матчів

Склад підгруп

Група "Львів"

1. "Карпати" Львів

2. "Волинь" Луцьк

3. "Гірник" Новояворівськ

Результати матчів

03 лютого - субота

"Карпати" Львів - "Волинь" Луцьк 6:2

05 лютого - понеділок

"Гірник" Новояворівськ - "Карпати" Львів

07 лютого - середа

"Волинь" Луцьк - "Гірник" Новояворівськ

Склад підгруп

Група "Івано-Франківськ"

1. "Ніка" І.Франківськ

2. ДЮСШ Тернопіль

3. "Тепловик-ДЮСШ-3" І.Франківськ

4. "Прикарпаття" І.Франківськ

Результати матчів

03 лютого - субота

"Ніка" І.Франківськ - "Тепловик-ДЮСШ-3" І.Франківськ 0:3

ДЮСШ Тернопіль - "Прикарпаття" І.Франківськ 7:4

05 лютого - понеділок

"Тепловик-ДЮСШ-3" І.Франківськ - ДЮСШ Тернопіль

"Прикарпаття" І.Франківськ - "Ніка" І.Франківськ

07 лютого - середа

ДЮСШ Тернопіль - "Ніка" І.Франківськ

"Тепловик-ДЮСШ-3" І.Франківськ - "Прикарпаття" І.Франківськ

Склад підгруп

Група "Чернівці"

1. "Буковина" Чернівці

2. МФА Мукачево

3. "Поділля" Хмельницький

4. ФК "Скала" Стрий

Результати матчів

02 лютого - пятниця

"Буковина" Чернівці - ФК "Скала" Стрий 2:3

МФА Мукачево - "Поділля" Хмельницький 4:0

03 лютого - субота

"Поділля" Хмельницький - ФК "Скала" Стрий 1:8

"Буковина" Чернівці - МФА Мукачево 2:0

04 лютого - неділя

"Поділля" Хмельницький - "Буковина" Чернівці 0:8

МФА Мукачево - ФК "Скала" Стрий 1:3

Склад підгруп

Група "Київ"

1. "Динамо" U-17 Київ

2. ДЮСШ-15 Київ

3. "Оболонь-Бровар" Київ

4. "Атлет" Київ

Результати матчів

03 лютого - субота

"Динамо" U-17 Київ - "Атлет" Київ

ДЮСШ-15 Київ - "Оболонь-Бровар" Київ 0:3

06 лютого - вівторок

"Атлет" Київ - "Оболонь-Бровар" Київ

"Динамо" U-17 Київ - ДЮСШ-15 Київ

08 лютого - четвер

"Оболонь-Бровар" Київ - "Динамо" U-17 Київ

ДЮСШ-15 Київ - "Атлет" Київ

Склад підгруп

Група "Київська область"

1. ФК "Любомир" Ставище

2. "Чайка" Вишгород

3. "Локомотив" Київ

4. "Сталь" Кам`янське

5. "Олімпік" Донецьк

Результати матчів

02 лютого - пятниця

"Локомотив" Київ - "Сталь" Кам`янське

"Олімпік" Донецьк - "Чайка" Вишгород 4:0

03 лютого - субота

"Олімпік" Донецьк - "Локомотив" Київ

ФК "Любомир" - "Чайка" Вишгород

04 лютого - неділя

"Локомотив" Київ - ФК "Любомир" Ставище

"Сталь" Кам`янське - "Олімпік" Донецьк 0:3

06 лютого - вівторок

"Чайка" Вишгород - "Локомотив" Київ

ФК "Любомир" - "Сталь" Кам`янське

07 лютого - середа

"Сталь" Кам`янське - "Чайка" Вишгород

ФК "Любомир" - "Олімпік" Донецьк

Склад підгруп

Група "Кропивницький"

1. "Зірка" Кропивницький

2. "Олімпік-СДЮШОР-2" Кропивницький

3. "Олександрія-Аметист" Олександрія

02 лютого - пятниця

"Зірка" Кропивницький - "Олімпік-СДЮШОР-2" Кропивницький

03 лютого - субота

"Зірка" Кропивницький - "Олександрія-Аметист" Олександрія

04 лютого - пятниця

"Олександрія-Аметист" Олександрія - "Олімпік-СДЮШОР-2" Кропивницький 1:3

Склад підгруп

Група "Суми"

1. "Барса" Суми

2. "Ворскла" Полтава

03 лютого - субота

"Барса" Суми - "Ворскла" Полтава 0:3

Склад підгруп

Група "Маріуполь"

1. "Шахтар" U-17 Донецьк

2. ФК "Маріуполь"

3. "Металург" Запоріжжя

03 лютого - субота

"Шахтар" U-17 Донецьк - "Металург" Запоріжжя 3:0

04 лютого - неділя

ФК "Маріуполь" - "Шахтар" U-17 Донецьк 1:1

05 лютого - понеділок

"Металург" Запоріжжя - ФК "Маріуполь" 2:6

U-16 Зимовий Кубок ДЮФЛУ 2018

Результати матчів

Склад підгруп

Група "Львів"

1. "УФК-Карпати" Львів

2. ФК "Львів"

3. "Карпати" Львів

4. ФК "Янтарний" Новояворівськ

5. "Поділля" Хмельницький

Результати матчів

02 лютого - пятниця

ФК "Львів" - ФК "Янтарний" Новояворівськ 3:1

"Карпати" Львів - "УФК-Карпати" Львів 2:1

03 лютого - субота

"Карпати" Львів - ФК "Львів" 0:0

"Поділля" Хмельницький - "УФК-Карпати" Львів 0:5

04 лютого - неділя

ФК "Львів" - "Поділля" Хмельницький

ФК "Янтарний" Новояворівськ - "Карпати" Львів

05 лютого - неділя

"УФК-Карпати" Львів - ФК "Львів"

"Поділля" Хмельницький - ФК "Янтарний" Новояворівськ

06 лютого - неділя

ФК "Янтарний" Новояворівськ - "УФК-Карпати" Львів

"Поділля" Хмельницький - "Карпати" Львів

Склад підгруп

Група "Моршин"

1. ФК "Скала" Моршин

2. СДЮСШОР Ужгород

3. "Прикарпаття" І.Франківськ

4. МФА Мукачево

Результати матчів

02 лютого - пятниця

ФК "Скала" Моршин - МФА Мукачево 4:0

СДЮСШОР Ужгород - "Прикарпаття" І.Франківськ 2:1

03 лютого - субота

"Прикарпаття" І.Франківськ - МФА Мукачево 2:1

ФК "Скала" Моршин - СДЮСШОР Ужгород 1:0

07 лютого - середа

"Прикарпаття" І.Франківськ - ФК "Скала" Моршин 1:1

СДЮСШОР Ужгород - МФА Мукачево 2:1

Склад підгруп

Група "Київ"

1. "Динамо" Київ

2. "ОК ім. Піддубного" Київ

3. "Зірка" Київ

4. "Збірна м. Києва U-15"

5. ДЮСШ-15 Київ

6. ФК "Любомир" Ставище

Результати матчів

02 лютого - пятниця

"Динамо" Київ - ФК "Любомир" Ставище 3:1

ДЮСШ-15 Київ - "ОК ім. Піддубного" Київ 6:0

"Зірка" Київ - Збірна м. Києва U-15 1:3

03 лютого - субота

ДЮСШ-15 Київ - "Зірка" Київ 7:1

"Динамо" Київ - "ОК ім. Піддубного" Київ

Збірна м. Києва - ФК "Любомир" Ставище

04 лютого - неділя

"Зірка" Київ - "Динамо" Київ

ДЮСШ-15 Київ - Збірна м. Києва

ФК "Любомир" Ставище - "ОК ім. Піддубного" Київ

06 лютого - вівторок

"Динамо" Київ - Збірна м. Києва

ДЮСШ-15 Київ - ФК "Любомир" Ставище

"ОК ім. Піддубного" Київ - "Зірка" Київ

07 лютого - середа

"Динамо" Київ - ДЮСШ-15 Київ

Збірна м. Києва - "ОК ім. Піддубного" Київ

"Зірка" Київ - ФК "Любомир" Ставище

Склад підгруп

Група "Київ"

1. "Торпедо-ВУФК" Миколаїв

2. "Зірка" Київ

3. "Чорноморець" Одеса

4. МФК "Кремінь"

02 лютого - пятниця

"Торпедо-ВУФК" Миколаїв - МФК "Кремінь" 2:0

"Зірка" Київ - "Чорноморець" Одеса 1:2

03 лютого - субота

"Чорноморець" Одеса - МФК "Кремінь" 2:0

"Торпедо-ВУФК" Миколаїв - "Зірка" Київ 3:1

03 лютого - субота

"Чорноморець" Одеса - "Торпедо-ВУФК" Миколаїв 1:0

"Зірка" Київ - МФК "Кремінь" 2:1

Склад підгруп

Група "Харків"

1. "Молодь" Полтава

2. "Металіст" Харків

3. "УФК-Олімпік U-15" Харків

4. "УФК-Олімпік" Харків

5. "Арсенал" Харків

02 лютого - пятниця

"УФК-Олімпік U-15" Харків - "УФК-Олімпік" Харків

"Арсенал" Харків - "Металіст" Харків

03 лютого - субота

"Арсенал" Харків - "УФК-Олімпік U-15" Харків

"Молодь" Полтава - "Металіст" Харків

04 лютого - неділя

"УФК-Олімпік U-15" Харків - "Молодь" Полтава

"УФК-Олімпік" Харків - "Арсенал" Харків

05 лютого - понеділок

"Металіст" Харків - "УФК-Олімпік U-15" Харків

"Молодь" Полтава - "УФК-Олімпік" Харків

06 лютого - вівторок

"УФК-Олімпік" Харків - "Металіст" Харків

"Молодь" Полтава - "Арсенал" Харків

Склад підгруп

Група "Щасливе"

1. "Шахтар" Донецьк

2. "Арсенал-Київ" Київ

3. "КДЮСШ-Арсенал" Щасливе

4. "Юність" Чернігів

5. ФК "Мал" Коростень

6. "Локомотив" Київ

02 лютого - пятниця

ФК "Мал" - "Арсенал-Київ" Київ 0:4

"КДЮСШ-Арсенал" Щасливе - "Юність" Чернігів 0:6

"Шахтар" Донецьк - "Локомотив" Київ 7:0

03 лютого - субота

ФК "Мал" - "КДЮСШ-Арсенал" Щасливе 0:0

"Шахтар" Донецьк - "Арсенал-Київ" Київ 4:0

"Юність" Чернігів - "Локомотив" Київ 3:2

04 лютого - неділя

"Юність" Чернігів - ФК "Мал" 1:0

"КДЮСШ-Арсенал" Щасливе - "Шахтар" Донецьк 0:3

"Локомотив" Київ - "Арсенал-Київ" Київ 0:0

06 лютого - вівторок

"Арсенал-Київ" Київ - "КДЮСШ-Арсенал" Щасливе

"Локомотив" Київ - ФК "Мал"

"Шахтар" Донецьк - "Юність" Чернігів

07 лютого - середа

"Юність" Чернігів - "Арсенал-Київ" Київ

"КДЮСШ-Арсенал" Щасливе - "Локомотив" Київ

ФК "Мал" - "Шахтар" Донецьк

Склад підгруп

Група "Щасливе"

1. ДЮСШ Металург Запоріжжя

2. ФК "Маріуполь"

3. "Шахтар" U-15 Донецьк

4. "Азовсталь" Маріуполь

5. ДЮСШ Бердянськ

02 лютого - пятниця

"Шахтар" U-15 Донецьк - "Азовсталь" Маріуполь

ДЮСШ Бердянськ - ФК "Маріуполь"

03 лютого - субота

ДЮСШ Бердянськ - "Шахтар" U-15 Донецьк

ДЮСШ Металург Запоріжжя - ФК "Маріуполь"

04 лютого - неділя

"Шахтар" U-15 Донецьк - ДЮСШ Металург Запоріжжя

"Азовсталь" Маріуполь - ДЮСШ Бердянськ

05 лютого - вівторок

ФК "Маріуполь" - "Шахтар" U-15 Донецьк

ДЮСШ Металург Запоріжжя - "Азовсталь" Маріуполь

06 лютого - середа

"Азовсталь" Маріуполь - ФК "Маріуполь"

ДЮСШ Металург Запоріжжя - ДЮСШ Бердянськ

Склад підгруп

Група "Дніпро"

1. "Динамо" U-15 Київ

2. МДЮСШ Дніпро

3. ДЮФШ ФК "Ворскла" Полтава

4. "УФК" Дніпро

5. "Дніпро" Дніпро

02 лютого - пятниця

"Динамо" U-15 Київ - МДЮСШ Дніпро 2:0

"УФК" Дніпро - "Дніпро" Дніпро 2:3

03 лютого - субота

"УФК" Дніпро - "Динамо" U-15 Київ 2:1

ДЮФШ ФК "Ворскла" Полтава - "Дніпро" Дніпро 1:2

04 лютого - неділя

"Динамо" U-15 Київ - ДЮФШ ФК "Ворскла" Полтава 0:1

МДЮСШ Дніпро - "УФК" Дніпро 3:3

05 лютого - понеділок

"Дніпро" Дніпро - "Динамо" U-15 Київ

ДЮФШ ФК "Ворскла" Полтава - МДЮСШ Дніпро

06 лютого - вівторок

МДЮСШ Дніпро - "Дніпро" Дніпро

ДЮФШ ФК "Ворскла" Полтава - "УФК" Дніпро

СДЮШОР-4 Львів та

"Буг-Арсенал" Сокаль

фіналісти КУБКУ

ЗДОРОВЕ МІСТО

серед команд 2005 р.н.

Склад підгруп

Підгрупа "1" (ЕЛЕКТРОН)

1. "Спарта-1" Львів

2. ФК "Янів-2" І.Франкове

3. "Ямпіль-Покрова"

Підгрупа "2" (ЕЛЕКТРОН)

1. "Спарта-2" Львів

2. "Буг-Арсенал" Сокаль

3. "Прогрес" Львів

Підгрупа "3" (ЕЛЕКТРОН)

1. ФК "Янів" І.Франкове

2. "Кардинал" Ясниська

3. "Знесіння" Львів

Підгрупа "4" (СКІФ)

1. СДЮШОР-4 Львів

2. "Рух" Винники

3. "Зоря" Трускавець

Підгрупа "5" (СКІФ)

1. СДЮШОР-4-2 Львів

2. "Галичина-2" Львів

3. "Стандарт" Ременів

4. ДЮСШ Миколаїв

Спортивний зал "СКІФ"

СДЮШОР-4 Львів - ДЮСШ Миколаїв 1:1

"Галичина-2" Львів - "Стандарт" Ременів 0:4

"Рух" Винники - СДЮШОР-4-2 Львів 1:1

СДЮШОР-4 Львів - "Стандарт" Ременів 1:1

"Рух" Винники - "Зоря" Трускавець 4:0

"Галичина-2" Львів - ДЮСШ Миколаїв 1:3

СДЮШОР-4-2 Львів - "Зоря" Трускавець 2:1

ДЮСШ "Миколаїв" - "Стандарт" Ременів 2:3

СДЮШОР-4 Львів - "Галичина-2" Львів 4:1

Спортивний зал "ЕЛЕКТРОН"

"Спарта-1" Львів - "Ямпіль-Покрова" 2:2

"Буг-Арсенал" Сокаль - "Прогрес" Львів 0:0

"Спарта-1" Львів - ФК "Янів-2" І.Франкове 1:2

"Кардинал" Ясниська - "Знесіння" Львів 2:3

"Спарта-2" Львів - "Прогрес" Львів 0:5

"Кардинал" Ясниська - ФК "Янів" І.Франкове 1:1

"Спарта-2" Львів - "Буг-Арсенал" Сокаль 2:5

ФК "Янів-2" - "Ямпіль-Покрова" 5:1

"Знесіння" Львів - ФК "Янів" І.Франкове 1:1

Турнірна таблиця

Група "1"

1. "Стандарт" Ременів - 7 очок;

2. СДЮШОР-4 Львів - 5 очок;

3. ДЮСШ Миколаїв - 4 очки;

4. "Галичина-2" Львів - 0 очок

Група "2"

1. "Рух" Винники - 4 очки;

2. СДЮШОР-4-2 Львів - 4 очки;

3. "Зоря" Трускавець - 0 очок.

Група "3"

1. ФК "Янів-2" І.Франкове - 4 очки;

2. "Спарта-1" Львів - 1 очко;

3. "Ямпіль-Покрова" - 1 очко.

Група "4"

1. "Прогрес" Львів - 4 очки;

2. "Буг-Арсенал" Сокаль - 4 очки;

3. "Спарта-2" Львів - 0 очок

Група "5"

1. "Знесіння" Львів - 4 очки;

2. ФК "Янів" І.Франкове - 2 очки;

3. "Кардинал" Ясниська - 1 очко.

Стиковий матч

"Спарта-2" Львів - "Ямпіль-Покрова" Львів 1:3

"Спарта-1" Львів - "Кардинал" Ясниська 4:1

"Ямпіль-Покрова" Львів - "Янів" І.Франкове 1:1

"Спарта-1" Львів - "Янів" І.Франкове

"Спарта-2" Львів - "Кардинал" Вороців

"Зоря" Трускавець - ДЮСШ Миколаїв 0:2

"Зоря" Трускавець - "Галичина-2" Львів 1:1

ДЮСШ Миколаїв - "Галичина-2" Львів 0:1

1/4 фіналу: "Буг-Арсенал" Сокаль - ФК "Янів-2" 3:2

1/4 фіналу: "Прогрес" Львів - "Знесіння" Львів 2:1

1/4 фіналу: СДЮШОР-4-2 Львів - "Стандарт" Ременів 2:2, п. 1:2

1/4 фіналу: СДЮШОР-4 Львів - "Рух" Винники 3:1

Стиковий матч : Знесіння - Янів 0:7

Стиковий матч: "Рух" Винники - СДЮШОР-4 Львів 2:0

1/2 фіналу: "Буг-Арсенал" Сокаль - "Прогрес" Львів 1:0

1/2 фіналу: СДЮШОР-4 - "Стандарт" Ременів 2:2, п. 3:2

"КАРПАТИ" ЛЬВІВ переможець

Міжнародного дитячого турніру

"ГАЛИЦЬКА ЗИМА-2018"

2007 р.н. (OUTDOOR)

Результати матчів

31.01.18 база Карпат, Брюховичі

ФК «Львів» Б - «Карпати» А 0:2

ФК «Львів» А - «Карпати» Б 1:2

«Поділ» А - «Рух» 1:3

«Поділ» Б - "Champions" Zory 1:5

«Карпати» А - «Рух» 4:0

ФК «Львів» А - «Лайонс» 11:0

ФК «Львів» Б - «Буковина» 1:2

«Карпати» Б - "Champions" Zory 1:1

«Поділ» Б - «Лайонс» 0:1

«Поділ» А - «Буковина» 1:11

1.02.18 база Карпат, Брюховичі

ФК «Львів» Б - «Поділ» А 7:0

«Карпати» А - «Буковина» 2:0

ФК «Львів» Б - «Рух» 3:1

«Карпати» А - «Поділ» А 1:0

«Буковина» - «Рух» 0:1

«Карпати» Б - «Лайонс» 5:0

ФК «Львів» А - «Поділ» Б 5:0

«Лайонс» - "Champions" Zory 0:3

«Карпати» Б - «Поділ» Б 3:0

ФК «Львів» А - "Champions" Zory 2:0

02.02.18 база Карпат, Брюховичі

"Поділ" Б - "Поділ" А 0:6

"Поділ" Б - "Рух" 0:7

"Поділ" А - "Рух" 0:0

"Буковина" - "Лайонс" 4:0

1/2 фіналу

"Карпати" Б - ФК "Львів Б" 2:0

"Карпати" А - ФК "Львів А" 1:0

Матч за третє місце

ФК "Львів А" - ФК "Львів Б" 1:0

ФІНАЛ

"Карпати" А - "Карпати" Б 1:1, п. 1:0



SAMBRO кращий вибір для Вашого тренажерного залу

0974109353 та 0967270051

Передплатний індекс газети "Планета Ф" - 98076

Передплата на 2018 рік

  


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ФК "Миколаїв" X 26 21 3 2 75-17 66
2 "Рочин" С. X 26 19 5 2 65-13 62
3 СКК "Демня" X 26 15 6 5 64-28 51
4 "Фенікс-Стефано" П. X 26 15 4 7 60-39 49
5 "Юність" Г. X 26 14 3 9 41-30 45
6 Погонь Л. X 26 13 5 8 40-29 44
7 "Юність" В.Б. X 26 13 4 9 40-29 43
8 ФК "Самбір" X 26 13 4 9 34-31 43
9 "Кар`єр" Т. X 26 11 4 11 39-39 37
10 "Гірник" Н. X 26 5 3 18 22-48 18
11 "Кордія-Муроване" X 26 4 5 17 28-58 17
12 Енергетик Д. X 26 4 3 19 43-84 15
13 "Галичина" В.Д. X 26 3 6 17 16-63 15
14 ФСК Яворів X 26 4 1 21 19-78 13
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
БАЛУХ Ігор ФК "Миколаїв" 21
2
ШЕПТИЦЬКИЙ Олег СКК "Демня" 18
3
ІЛЬЧИШИН Віталій Енергетик Д. 13
4 - 7
КАРАПІНКА Іван "Кар`єр" Т. 12
ДЕВА Андрій "Рочин" С.
КОСТИК Богдан "Юність" В.Б.
ДРОБОТІЙ Павло "Юність" Г.
8
БУРБАН Андрій "Фенікс-Стефано" П. 11
9 - 10
КУХАРСЬКИЙ Іван СКК "Демня" 10
ТЕМІРОВ Артур "Фенікс-Стефано" П.
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
І В Н П М О
1 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 26 23 0 3 116-17 69
2 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 26 22 0 4 135-20 66
3 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 26 20 1 5 89-24 61
4 "Кар`єр" (юнаки) Т. X 26 15 1 10 45-50 46
5 "Юність" (юнаки) Г. X 26 14 3 9 58-52 45
6 "Рочин" (юнаки) С. X 26 14 2 10 53-38 44
7 ФК "Самбір" (юнаки) X 26 14 1 11 43-23 43
8 "Гірник" (юнаки) Н. X 26 13 3 10 53-42 42
9 "Фенікс-Стефано" (юнаки) П. X 26 12 2 12 47-49 38
10 "Енергетик" (юнаки) Д. X 26 9 1 16 41-79 28
11 "Кордія-Муроване" (юнаки) X 26 5 1 20 26-95 16
12 "Юність" (юнаки) В.Б. X 26 5 1 20 29-64 16
13 ФСК "Яворів" (юнаки) X 26 4 0 22 24-125 12
14 СКК "Демня" (юнаки) X 26 4 0 22 17-98 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" X 18 13 4 1 56-15 43
2 ФК "Новошичі" X 18 12 2 4 53-20 38
3 "Нафтовик" Б. X 18 12 2 4 38-18 38
4 ФК Добромиль X 18 10 2 6 37-21 32
5 "Прикарпаття" Ст.С. X 18 10 1 7 32-28 31
6 ФК "Ходорів" X 18 7 4 7 26-29 25
7 "Зоря" Т. X 18 6 2 10 25-42 20
8 СК Східниця X 18 5 2 11 20-52 17
9 ФК "Стебник" X 18 2 3 13 16-46 9
10 ФК "Городок-Черляни" X 18 2 0 16 13-45 6
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ШАКАЛЕЦЬ Андрій ФК "Новошичі" 10
2
ПАРАНЮК Юрій СК Східниця 8
3
ЗАЛОГА Мар`ян "Прикарпаття" Ст.С. 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" Р.Р. X 14 10 2 2 31-15 32
2 Сокіл Б. X 14 9 3 2 33-12 30
3 Думна Р. X 14 7 4 3 25-13 25
4 Сокіл З. X 14 5 3 6 31-32 18
5 СКК Пісочна X 14 4 3 7 26-32 15
6 "Будівельник" З. X 14 3 4 7 18-35 13
7 "Богун" Б. X 14 3 3 8 21-27 12
8 ФОК "Городок" X 14 3 2 9 10-29 11
Бомбардири
Ім’я Команда Голи
1
ГАРАПЦЬО Андрій СКК Пісочна 8
2
МІЗЕРНИК Олег "Локомотив" Р.Р. 7
3
ШЕРЕМЕТА Андрій Сокіл З. 6
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
І В Н П М О
1 "Локомотив" (юнаки) Р.Р. X 14 12 0 2 56-14 36
2 "Богун" (юнаки) Б. X 14 10 1 3 31-19 31
3 "Сокіл" (юнаки) З. X 14 10 0 4 53-14 30
4 "Думна" (юнаки) Р. X 14 8 0 6 34-34 24
5 ФОК "Городок" (юнаки) X 14 4 1 9 20-38 13
6 СКК "Пісочна" (юнаки) X 14 4 1 9 19-42 13
7 "Сокіл" (юнаки) Б. X 14 4 0 10 21-35 12
8 "Будівельник" (юнаки) З. X 14 2 1 11 16-54 7
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 ФК "Мостиська" (юнаки) X 18 17 0 1 92-10 51
2 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 12 1 5 45-18 37
3 ФК "Черляни" (юнаки) X 18 11 3 4 46-29 36
4 ФК "Добромиль" (юнаки) X 18 11 1 6 49-27 34
5 "Зоря" (юнаки) Т. X 18 9 4 5 38-26 31
6 "Прикарпаття" (юнаки) С.С. X 18 9 3 6 45-27 30
7 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 6 3 9 18-36 21
8 ФК "Стебник" (юнаки) X 18 4 1 13 29-44 13
9 ФК "Новошичі" (юнаки) X 18 2 0 16 9-52 6
10 СК "Східниця" (юнаки) X 18 1 0 17 9-111 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
3
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 ФК "Замок" X 16 10 3 3 44-18 33
2 ФК "Синьковичі" X 16 9 4 3 34-19 31
3 Сокіл Р.Р. X 16 8 5 3 26-14 29
3 Сокіл Я. X 16 8 5 3 31-19 29
5 Карпати К.Б. X 16 8 4 4 23-14 28
6 ФК "Радехів" X 16 6 3 7 22-21 21
7 ФК "Давидів" Д. X 16 6 0 10 20-29 18
8 ФК Гамаліївка X 16 3 2 11 15-34 11
9 Збиранка Г. X 16 1 0 15 10-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А". ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Сокіл" (юнаки) Р.Р. X 16 14 1 1 64-9 43
2 "Карпати" (юнаки) К.Б. X 16 11 2 3 37-11 35
3 ФК "Ямпіль" (юнаки) X 16 11 1 4 47-16 34
4 ФК "Давидів" (юнаки) X 16 9 1 6 35-22 28
5 ФК "Радехів" (юнаки) X 16 9 0 7 41-26 27
6 ФК "Замок" (юнаки) X 16 7 1 8 22-29 22
7 ФК "Синьковичі" (юнаки) X 16 6 0 10 17-31 18
8 ФК "Гамаліївка" (юнаки) X 16 2 0 14 23-85 6
9 "Збиранка" (юнаки) В.Г. X 16 0 0 16 2-59 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Гал-Кат-Зубр" З. X 18 14 2 2 56-15 44
2 МФК "Галичина" Д. X 18 12 2 4 49-19 38
3 Сокіл В.Г. X 18 10 3 5 40-21 33
4 "Карпати" Ст.С. X 18 10 2 6 42-36 32
5 "Кохавинка" Г. X 18 8 3 7 27-30 27
6 Верес В.Л. X 18 7 3 8 31-39 24
7 "Сокіл" С. X 18 6 5 7 30-38 23
8 ФК "Солонка" X 18 5 2 11 27-42 17
9 Сокіл С. X 18 4 3 11 30-48 15
10 "Форвард" Г. X 18 1 1 16 13-57 4
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б".
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 МФК "Дрогобич" (юнаки) X 18 15 1 2 67-13 46
2 "Карпати" (юнаки) Ст.С. X 18 12 1 5 46-20 37
3 "Гал-Кат-Зубр" (юнаки) З. X 18 10 4 4 55-28 34
4 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 9 3 6 36-26 30
5 ФК "Солонка" (юнаки) X 18 9 1 8 39-36 28
6 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 8 1 9 30-28 25
7 "Кохавинка" (юнаки) Г. X 18 7 3 8 31-31 24
8 "Верес" (юнаки) В.Л. X 18 6 2 10 22-40 20
9 "Форвард" (юнаки) Г. X 18 3 0 15 11-50 9
10 "Сокіл" (юнаки) С. X 18 3 0 15 15-80 9
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Мебус" С. X 18 14 1 3 48-19 43
2 "Шахтар" О. X 18 13 3 2 61-14 42
3 ФК "Комарів" X 18 11 3 4 49-25 36
4 "Західний Буг" П. X 18 9 2 7 44-37 29
5 "Слава" Т. X 18 8 3 7 25-31 27
6 "Юність-2" В.Б. X 18 7 3 8 43-39 24
7 ФК "Руданці" X 18 7 2 9 29-45 23
8 "Стандарт" А. X 18 6 2 10 29-35 20
9 "Енергетик-2" Д. X 18 3 2 13 26-76 11
10 ФК Куликів X 18 1 1 16 11-44 4
11 "Буг" К.Б. X 0 0 0 0 0-0 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Темп" В. X 22 15 2 5 42-21 47
2 ФК "Бори" Б. X 22 13 4 5 53-36 43
3 "Легінь" Б. X 22 13 4 5 50-34 43
4 ФК "Чорнушовичі" X 22 12 6 4 52-28 42
5 "Лео-Кераміка" Н. X 22 10 5 7 46-42 35
6 "Леоні" Н. X 22 7 9 6 43-37 30
7 "Сокіл" Л. X 22 8 6 8 40-45 30
8 "Фенікс-Стефано-2" П. X 22 8 5 9 45-38 29
9 "Берізка" П. X 22 8 3 11 36-45 27
10 ФК "Оброшино" X 22 7 3 12 40-51 24
11 Хімік Н.Р. X 22 5 2 15 27-45 17
12 Гарт Д. X 22 0 3 19 23-75 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

АМАТОРСЬКА ЛІГА. ГРУПА "1"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
І В Н П М О
1 "Рочин" С. X 6 4 2 0 8-3 14
2 "ОДЕК" О. X 6 3 3 0 11-5 12
3 ФК "Минай" X 6 3 2 1 15-5 11
4 ФК "Малинськ" X 6 2 2 2 7-8 8
5 ФК "Калуш" X 6 2 1 3 5-6 7
6 "Нива" Т. X 6 2 1 3 9-8 7
7 "Покуття" К. X 6 1 2 3 8-13 5
8 ФК "Хмельницький" X 6 1 2 3 8-8 5
9 "Кристал" Ч. X 6 1 1 4 4-19 4

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини