АРХІВ КОНТАКТИ МЕДІА ТУРНІРИ ПРИЗНАЧЕННЯ

Сьогодні святкують свій
День Hародження футболісти
Бзюх Роман Романович - 21
Вайнштейн Володимир Сергійович - 16
Вергун Роман Богданович - 35
Лев Василь Ігорович - 16
Мавдрик Роман Петрович - 12
Максимишин Юрій Васильович - 15
Німировський Назар Остапович - 21
Орловський Андрій Любомирович - 18
Перепилиця Андрій Володимирович - 23
Пиріг Володимир Степанович - 21
Сорокаліта Віталій Ігорович - 18
Стахів Микола Зіновійович - 16
Тухлян Михайло Михайлович - 16
Шклярук Віталій Валерійович - 29
Бзюх Роман Романович - 21
Вайнштейн Володимир Сергійович - 16
Вергун Роман Богданович - 35
Лев Василь Ігорович - 16
Мавдрик Роман Петрович - 12
Максимишин Юрій Васильович - 15
Німировський Назар Остапович - 21
Орловський Андрій Любомирович - 18
Перепилиця Андрій Володимирович - 23
Пиріг Володимир Степанович - 21
Сорокаліта Віталій Ігорович - 18
Стахів Микола Зіновійович - 16







Дорослий футбол
      1 2 3 4 5   51


"ГІРНИК" НОВОЯВОРІВСЬК

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА-2014

Дорослі склади.

Результати матчів команди "Гірник" Новояворівськ

Дата Глядачі Тур Господарі Гості    
09.04.2014 200 1 "Скала-2" Моршин "Гірник" Новояворівськ 2 1
13.04.2014 400 2 ФК "Острів" "Гірник" Новояворівськ 1 3
27.04.2014 1100 3 ФК "Самбір" "Гірник" Новояворівськ 2 1
04.05.2014 1200 4 "Гірник" Новояворівськ СКК "Демня" 1 0
07.05.2014 1000 5 "Гірник" Новояворівськ ЛСК "Погонь" Львів 1 0
18.05.2014 600 6 ФК "Миколаїв" "Гірник" Новояворівськ 7 2
04.06.2014 150 7 ФК "Опір" Львів "Гірник" Новояворівськ 0 0
07.06.2014 500 8 ФК "Лапаївка" "Гірник" Новояворівськ 4 1
15.06.2014 1000 9 "Гірник" Новояворівськ "Рух" Винники 1 0
20.06.2014 500 10 "Гірник" Соснівка "Гірник" Новояворівськ 0 1
22.06.2014 1700 11 "Гірник" Новояворівськ "Авангард" Жидачів 3 4
07.08.2014 0 12 "Гірник" Новояворівськ "Скала-2" Моршин 3 0
17.08.2014 1000 13 "Гірник" Новояворівськ ФК "Острів" 0 1
24.08.2014 1000 14 "Гірник" Новояворівськ ФК "Самбір" 1 1
31.08.2014 500 15 СКК "Демня" "Гірник" Новояворівськ 4 2
07.09.2014 153 16 ЛСК "Погонь" Львів "Гірник" Новояворівськ 2 0
14.09.2014 600 17 "Гірник" Новояворівськ ФК "Миколаїв" 2 2
01.10.2014 650 18 "Гірник" Новояворівськ ФК "Опір" Львів 1 0
05.10.2014 1000 19 "Гірник" Новояворівськ ФК "Лапаївка" 0 0
12.10.2014 300 20 "Рух" Винники "Гірник" Новояворівськ 3 0
15.10.2014 250 21 "Гірник" Новояворівськ "Гірник" Соснівка 0 2
22.10.2014 0 22 "Авангард" Жидачів "Гірник" Новояворівськ 3 0

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА-2014.

Дорослі склади.

Статистичні дані команди "Гірник" Новояворівськ

Гравець Амп. Д.н. І. Хв. Гол. ЖК ЧК
Бішко Василь ЗХ 19.09.1992 18 1392 0 4 0
Балабух Микола   11.05.1992 6 358 0 2 0
Гірський Тарас ПЗ 24.06.1989 5 289 0 0 0
Дума Ігор ПЗ 14.08.1992 16 1325 4 2 0
Желіско Андрій ЗХ 01.01.1995 7 191 0 0 0
Кайдарович Володимир ПЗ 01.11.1993 9 684 0 1 0
Каракевич Роман НП 13.11.1981 16 1004 6 1 0
Кархут Михайло   22.08.1991 3 201 0 2 0
Климак Павло ЗХ 09.10.1979 19 1682 0 6 0
Коцовський Ігор НП 27.11.1992 18 1356 0 2 1
Крив`як Василь   09.02.1988 19 772 0 2 0
Кушла Олег ЗХ 25.07.1993 6 284 0 0 0
Майгер Юрій НП 21.10.1986 14 786 2 0 0
Мацько Андрій ЗХ 16.06.1981 16 1407 2 3 0
Мацько Назар   28.09.1993 14 515 0 1 0
Прищ Юрій ВР 03.05.1988 0 0 0 0 0
Радюк Тарас ЗХ 14.10.1997 9 502 0 3 0
Русин Олег   16.07.1996 1 4 0 1 0
Сідельник Петро ПЗ 16.02.1993 10 520 2 0 0
Савич Назар ВР 28.09.1982 20 1800 0 1 0
Свіца Микола   27.03.1997 1 6 0 0 0
Середа Ігор   28.08.1998 0 0 0 0 0
Фостаковський Богдан ПЗ 06.09.1992 16 1158 1 0 0
Худоба Руслан ПЗ 12.08.1984 18 1419 3 3 1
Чабан Михайло   02.04.1993 7 338 0 0 0
Ширай Дмитро   08.11.1992 11 777 0 2 0
Шпелик Олег ПЗ 18.07.1980 19 1392 4 1 0
Яворський Зіновій ЗХ 13.02.1995 8 560 0 2 1
Ямборко Богдан ВР 31.05.1997 0 0 0 0 0

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА-2014.

Дорослі склади.

Статистика таймів команди "Гірник" Новояворівськ

1-й тайм Показник 2-й тайм
6 (28,57%) Всього забито 15 (71,43%)
3 (50%) Забито вдома 7 (46,67%)
3 (50%) Забито в гостях 8 (53,33%)
14 (40%) Всього пропущено 21 (60%)
6 (42,86%) Пропущено вдома 4 (19,05%)
8 (57,14%) Пропущено в гостях 17 (80,95%)
2 (9,09%) Перемог 6 (27,27%)
11 (50%) Нічиїх 9 (40,91%)
9 (40,91%) Поразок 7 (31,82%)
17 (25,76%) Очків 27 (40,91%)
0 (0%) Перемог вдома 5 (45,45%)
8 (72,73%) Нічиїх дома 4 (36,36%)
3 (27,27%) Поразок вдома 2 (18,18%)
8 (24,24%) Очків вдома 19 (57,58%)
2 (18,18%) Перемог в гостях 1 (9,09%)
3 (27,27%) Нічиїх в гостях 5 (45,45%)
6 (54,55%) Поразок в гостях 5 (45,45%)
9 (27,27%) Очків в гостях 8 (24,24%)
2 Максимально забито 2
2 Максимально пропущено 5

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА-2014.

Дорослі склади.

Статистика результатів команди "Гірник" Новояворівськ

Рахунок К-сть разів % від всіх
1:0 5 22,73 %
1:2 2 9,09 %
0:0 2 9,09 %
0:2 2 9,09 %
0:3 2 9,09 %
3:1 1 4,55 %
2:7 1 4,55 %
1:4 1 4,55 %
3:4 1 4,55 %
3:0 1 4,55 %
0:1 1 4,55 %
1:1 1 4,55 %
2:4 1 4,55 %
2:2 1 4,55 %


ФК "ЛАПАЇВКА"

Результати матчів команди ФК "Лапаївка"

Дата Глядачі Тур Господарі Гості    
06.04.2014 300 1 ФК "Лапаївка" ФК "Миколаїв" 0 0
16.04.2014 250 2 ФК "Опір" Львів ФК "Лапаївка" 2 3
27.04.2014 550 3 ФК "Лапаївка" ФК "Острів" 2 1
04.05.2014 500 4 ФК "Лапаївка" "Рух" Винники 1 2
10.05.2014 400 5 "Гірник" Соснівка ФК "Лапаївка" 2 1
25.05.2014 500 6 ФК "Лапаївка" "Авангард" Жидачів 3 0
13.07.2014 0 7 "Скала-2" Моршин ФК "Лапаївка" 0 3
07.06.2014 500 8 ФК "Лапаївка" "Гірник" Новояворівськ 4 1
15.06.2014 700 9 ФК "Самбір" ФК "Лапаївка" 2 0
20.06.2014 500 10 ФК "Лапаївка" СКК "Демня" 2 2
25.06.2014 200 11 ЛСК "Погонь" Львів ФК "Лапаївка" 2 3
10.08.2014 600 12 ФК "Миколаїв" ФК "Лапаївка" 2 2
17.08.2014 500 13 ФК "Лапаївка" ФК "Опір" Львів 4 1
24.08.2014 260 14 ФК "Острів" ФК "Лапаївка" 2 1
31.08.2014 500 15 "Рух" Винники ФК "Лапаївка" 2 1
14.08.2014 800 16 ФК "Лапаївка" "Гірник" Соснівка 1 4
07.09.2014 620 17 "Авангард" Жидачів ФК "Лапаївка" 1 2
17.09.2014 250 18 ФК "Лапаївка" "Скала-2" Моршин 2 4
05.10.2014 1000 19 "Гірник" Новояворівськ ФК "Лапаївка" 0 0
12.10.2014 550 20 ФК "Лапаївка" ФК "Самбір" 2 2
26.10.2014 250 21 СКК "Демня" ФК "Лапаївка" 2 0
26.10.2014 200 22 ФК "Лапаївка" ЛСК "Погонь" Львів 2 0

Статистичні дані команди ФК "Лапаївка"

Гравець Амп. Д.н.. І. Хв. Гол. ЖК ЧК
Іленьків Іван ЗХ 25.05.1987 4 190 1 0 0
Ільків Ігор ЗХ 15.03.1985 12 892 0 0 0
Абрамчук Тарас ПЗ 23.10.1995 1 4 0 0 0
Адам Богдан НП 01.06.1996 1 10 0 0 0
Білий Назар ЗХ 17.08.1993 0 0 0 0 0
Багдай Роман ПЗ 17.02.1995 15 445 1 1 0
Бляхар Олег   24.03.1996 1 67 0 1 0
Бойко Назар ЗХ 28.02.1988 19 1279 1 4 0
Бунда Богдан ВР 15.03.1995 4 231 0 0 0
Варивода Ярослав ЗХ 05.06.1992 5 225 0 2 0
Гальчук Любомир ЗХ 18.09.1981 17 1436 2 4 0
Гулик Андрій ПЗ 25.10.1986 0 0 0 0 0
Дідух Володимир ПЗ 11.04.1996 1 1 0 0 0
Даньків Андрій ПЗ 23.01.1987 11 953 1 3 0
Добрянський Мар`ян ПЗ 02.03.1995 17 327 0 1 0
Карапінка Іван ПЗ 06.07.1991 7 226 0 0 0
Когут Богдан ЗХ 12.10.1986 15 813 0 3 0
Костюк Любомир ЗХ 18.04.1982 19 1553 2 7 0
Кудінов Юрій НП 10.05.1975 19 777 3 1 0
Кукурудза Андрій ЗХ 18.11.1985 0 0 0 0 0
Лакомський Володимир ЗХ 08.08.1980 9 679 2 2 0
Лесів Захар ФК "Лапаївка" 04.04.1996 1 25 0 0 0
Литвин Назар ВР 22.03.1983 19 1659 0 0 0
Личак Роман ПЗ 29.06.1980 19 791 6 1 0
Луць Ігор ЗХ 14.04.1984 11 452 1 3 0
Мігалевський Ігор НП 18.03.1985 9 561 1 3 0
Маковецький Іван   12.01.1996 0 0 0 0 0
Мельник Ігор ПЗ 21.08.1986 10 644 2 2 0
Мельникович Андрій   23.06.1996 0 0 0 0 0
Миклуш Тарас НП 08.02.1982 0 0 0 0 0
Музика Юрій ПЗ 28.04.1996 1 90 0 0 0
Патрайко Роман ПЗ 17.06.1995 1 5 0 0 0
Писько Ярослав ПЗ 22.05.1986 18 1055 2 3 0
Рацький Володимир ЗХ 27.07.1980 17 1168 0 2 0
Родевич Олексій НП 11.08.1988 19 1044 3 0 0
Сенишин Назар НП 25.12.1986 21 1239 6 4 0
Туревич Олег ЗХ 16.06.1984 16 1001 0 0 0
Федун Іван ЗХ 08.10.1981 0 0 0 0 0
Федюк Андрій ПЗ 03.07.1981 10 775 2 2 0
Шандра Олег   26.09.1996 1 90 0 0 0
Шпирка Роман ЗХ 01.01.1991 16 864 1 1 0
Якимець Микола   15.05.1996 1 6 0 0 0

Статистика таймів по команді ФК "Лапаївка"

1-й тайм Показник 2-й тайм
15 (41,67%) Всього забито 21 (58,33%)
8 (53,33%) Забито вдома 15 (71,43%)
7 (46,67%) Забито в гостях 6 (28,57%)
19 (55,88%) Всього пропущено 15 (44,12%)
8 (42,11%) Пропущено вдома 9 (60%)
11 (57,89%) Пропущено в гостях 6 (40%)
6 (27,27%) Перемог 9 (40,91%)
8 (36,36%) Нічиїх 7 (31,82%)
8 (36,36%) Поразок 6 (27,27%)
26 (39,39%) Очків 34 (51,52%)
4 (36,36%) Перемог вдома 5 (45,45%)
4 (36,36%) Нічиїх вдома 4 (36,36%)
3 (27,27%) Поразок вдома 2 (18,18%)
16 (48,48%) Очків вдома 19 (57,58%)
2 (18,18%) Перемог в гостях 4 (36,36%)
4 (36,36%) Нічиїх в гостях 3 (27,27%)
5 (45,45%) Поразок в гостях 4 (36,36%)
10 (30,3%) Очків в гостях 15 (45,45%)
3 Максимально забито 3
2 Максимально пропущено 2

Статистика результатів матчів команди ФК "Лапаївка"

Рахунок К-сть разів % от всех
1:2 4 18,18 %
2:2 3 13,64 %
0:0 2 9,09 %
3:2 2 9,09 %
2:1 2 9,09 %
3:0 2 9,09 %
4:1 2 9,09 %
0:2 2 9,09 %
1:4 1 4,55 %
2:4 1 4,55 %
2:0 1 4,55 %


КУБОК ЧЕМПІОНІВ

Бомбардири

Гравець Команда Голи З пен.
Бей Мар`ян "Княжі Лани" 10  
Кононець Володимир ФК "Угерсько" 5  
Данчук Віталій "Промінь" Гончарівка 5 (1)
Бойко Андрій ФК "Мостиська" 4  
Яхимець Юрій ФК "Мостиська" 4  
Калька Василь "Дністер" Вовче 4 (2)
Барановський Володимир ФК "Синьковичі" 3  
Козелко Ігор "Промінь" Гончарівка 3  
Ляхович Микола "Карпати" Турка 3  
Мельник Микола "Юність" Гійче 3  
Шакалець Андрій ФК "Підбуж" 3  
Сенейко Андрій ФК "Ясени" Ясниська 3 (1)
Горзов Олександр ФК "Синьковичі" 3 (2)
Анджейко Володимир "Княжі Лани" 2  
Вегера Володимир "Сокіл" Андріївка 2  
Гнип Володимир "Княжі Лани" 2  
Живка Руслан ФК "Угерсько" 2  
Зарічний Богдан ФК "Угерсько" 2  
Лешнівський Володимир ФК "Мостиська" 2  
Маїк Тарас ФК "Вишня" 2  
Майор Ярослав ФК "Ясени" 2  
Пилип`як Андрій "Княжі Лани" 2  
Святий Юрій ФК "Мостиська" 2  
Федитник Андрій ФК "Підбуж" 2  
Шакалець Роман ФК "Новошичі" 2  
Уштан Володимир "Сокіл" Андріївка 2 (2)
Ільків Володимир "Сокіл" Андріївка 1  
Богуш Володимир ФК "Синьковичі" 1  
Вітрів Богдан ФК "Угерсько" 1  
Васильків Богдан ФК "Синьковичі" 1  
Великий Олесь ФК "Синьковичі" 1  
Данчук Денис "Промінь" Гончарівка 1  
Демчук Гордій "Зоря" Попеляни 1  
Дупіряк Іван "Дністер" Вовче 1  
Знетиняк Михайло ФК "Вишня" 1  
Киричук Андрій "Зоря" Попеляни 1  
Кичма Володимир ФК "Ясени" 1  
Колодій Юрій "Зоря" Попеляни 1  
Король Богдан "Дністер" Вовче 1  
Кукуруза Андрій "Промінь" Гончарівка 1  
Лашин Олег "Промінь" Гончарівка 1  
Лутчак Олег "Карпати" Турка 1  
Матис Роман ФК "Вишня" 1  
Мельник Роман "Промінь" Гончарівка 1  
Михайлів Євгеній "Сокіл" Андріївка 1  
Монастирський Сергій "Сокіл" Андріївка 1  
Мориконь Віталій "Дністер" Вовче 1  
Мотиль Михайло "Дністер" Вовче 1  
Пилипець Олег "Зоря" Попеляни 1  
Пукальський Остап ФК "Синьковичі" 1  
Пупін Сергій ФК "Новошичі" 1  
Руденко Юрій ФК "Мостиська" 1  
Собко Роман ФК "Новошичі" 1  
Содома Назар "Княжі Лани" 1  
Содома Руслан "Княжі Лани" 1  
Тарасович Тарас ФК "Новошичі" 1  
Таратула Ігор "Юність" Гійче 1  
Тимчук Віталій "Галичина" Щирець 1  
Фамуляк Григорій "Княжі Лани" 1  
Хомончак Юрій ФК "Підбуж" 1  
Цімерман Андрій ФК "Синьковичі" 1  
Шалабавка Мирон "Карпати" Турка 1  
Швець Микола ФК "Вишня" 1  
Швець Михайло "Карпати" Турка 1  
Юркевич Олег "Княжі Лани" 1  
Борсук Володимир "Княжі Лани" 1 (1)
Пилипишин Юрій ФК "Синьковичі" 1 (1)


ФК "САМБІР"

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА-2014

Дорослі склади

Результати матчів команди ФК "Самбір"

Дата Глядачі Тур Господарі Гості    
06.04.2014 300 1 "Авангард" Жидачів ФК "Самбір" 0 1
16.04.2014 300 2 "Скала-2" Моршин ФК "Самбір" 0 0
27.04.2014 1100 3 ФК "Самбір" "Гірник" Новояворівськ 2 1
04.05.2014 600 4 ФК "Самбір" ФК "Острів" 4 1
11.05.2014 1000 5 ФК "Самбір" СКК "Демня" 1 2
18.05.2014 200 6 ЛСК "Погонь" Львів ФК "Самбір" 0 4
01.06.2014 700 7 ФК "Самбір" ФК "Миколаїв" 3 2
11.06.2014 150 8 ФК "Опір" Львів ФК "Самбір" 0 2
15.06.2014 700 9 ФК "Самбір" ФК "Лапаївка" 2 0
22.06.2014 550 10 "Рух" Винники ФК "Самбір" 1 0
29.06.2014 700 11 ФК "Самбір" "Гірник" Соснівка 0 2
10.08.2014 500 12 ФК "Самбір" "Авангард" Жидачів 2 0
13.08.2014 550 13 ФК "Самбір" "Скала-2" Моршин 3 0
24.08.2014 1000 14 "Гірник" Новояворівськ ФК "Самбір" 1 1
31.08.2014 200 15 ФК "Острів" ФК "Самбір" 1 5
07.09.2014 500 16 СКК "Демня" ФК "Самбір" 2 0
14.09.2014 700 17 ФК "Самбір" ЛСК "Погонь" Львів 2 2
21.09.2014 600 18 ФК "Миколаїв" ФК "Самбір" 4 3
24.09.2014 500 19 ФК "Самбір" ФК "Опір" Львів 1 1
12.10.2014 550 20 ФК "Лапаївка" ФК "Самбір" 2 2
02.11.2014 700 21 ФК "Самбір" "Рух" Винники 1 1
26.10.2014 400 22 "Гірник" Соснівка ФК "Самбір" 3 1

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА-2014 . Дорослі склади. Статистичні дані команди ФК "Самбір"
Гравець Амп. Д.н. І Хв. Гол. ЖК ЧК
Іванченко Богдан   13.08.1996 7 386 1 1 0
Бандрівський Андрій ВР 09.03.1985 7 473 0 0 0
Габ`ян Андрій НП 12.11.1986 22 1876 10 3 1
Держипільський Ігор ЗХ 29.03.1986 19 1130 0 4 0
Задорожний Микола ЗХ 21.05.1990 10 892 1 3 0
Кіт-Копиляк Михайло ПЗ 16.10.1988 19 1523 3 4 0
Каушанський Дмитро ЗХ 06.01.1992 0 0 0 0 0 0
Ковалик Іван ЗХ 17.01.1984 18 1495 0 3 1
Козак Микола ЗХ 04.12.1973 0 0 0 0 0
Козирєв Максим ЗХ 10.01.1979 19 1042 0 1 0
Коцабюк Михайло ПЗ 07.02.1986 5 127 0 0 0
Крашевський Андрій ВР 04.02.1980 21 1849 0 0 0
Леськів Ігор ПЗ 07.09.1985 22 1960 2 1 0
Малецький Назарій НП 27.09.1991 22 1788 9 2 0
Підвірний Володимир ЗХ 12.01.1990 10 834 0 2 1
Піщальник Юрій ЗХ 02.02.1983 21 1808 4 3 0
Порох Віктор ПЗ 09.05.1988 13 447 0 1 0
Сікорський Михайло НП 25.03.1991 5 106 2 0 0
Слука Богдан ЗХ 12.09.1988 19 1688 0 4 0
Стародуб Віталій ПЗ 02.01.1983 14 396 0 0 0
Теплий Ігор ЗХ 01.10.1983 19 1592 5 2 0
Теплий Олег ПЗ 04.08.1981 18 1259 5 4 0
Франкович Олег НП 27.09.1986 19 874 0 0 0
Явірський Ігор ВР 12.05.1984 10 537 0 0 1

Статистика результатів матчів ФК "Самбір"

Рахунок к-сть разів % від всіх
2:0 21 15,91 %
1:0 17 12,88 %
2:1 14 10,61 %
3:0 10 7,58 %
2:2 8 6,06 %
1:1 8 6,06 %
0:0 7 5,3 %
3:1 7 5,3 %
4:0 6 4,55 %
3:2 6 4,55 %
4:1 6 4,55 %
4:2 6 4,55 %
5:0 4 3,03 %
6:0 3 2,27 %
5:2 2 1,52 %
4:3 2 1,52 %
5:1 2 1,52 %
6:1 1 0,76 %
7:2 1 0,76 %
11:2 1 0,76 %

Статистика таймів по команді ФК "Самбір"

1-й тайм Показник 2-й тайм
20 (50%) Всього забито 20 (50%)
7 (35%) Забито вдома 14 (70%)
13 (65%) Забито в гостях 6 (30%)
10 (38,46%) Всього пропущено 16 (61,54%)
5 (50%) Пропущено вдома 7 (43,75%)
5 (50%) Пропущено в гостях 9 (56,25%)
11 (50%) Перемог 10 (45,45%)
7 (31,82%) Ничіїх 6 (27,27%)
4 (18,18%) Поразок 6 (27,27%)
40 (60,61%) Очків 36 (54,55%)
5 (45,45%) Перемог вдома 7 (63,64%)
3 (27,27%) Нічиїх вдома 3 (27,27%)
3 (27,27%) Поразок вдома 1 (9,09%)
18 (54,55%) Очків вдома 24 (72,73%)
6 (54,55%) Перемог в гостях 3 (27,27%)
4 (36,36%) Нічиїх в гостях 3 (27,27%)
1 (9,09%) Поразок в гостях 5 (45,45%)
22 (66,67%) Очків в гостях 12 (36,36%)
4 Максимально забито 2
3 Максимально пропущено 2


СКК "Демня"

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА-2014

Дорослі склади

Результати матчів СКК "Демня"

Дата Глядачі Тур Господарі Гості    
06.04.2014 435 1 "Гірник" Соснівка СКК "Демня" 2 0
13.04.2014 750 2 "Авангард" Жидачів СКК "Демня" 0 0
29.04.2014 400 3 "Скала-2" Моршин СКК "Демня" 2 2
04.05.2014 1200 4 "Гірник" Новояворівськ СКК "Демня" 1 0
11.05.2014 1000 5 ФК "Самбір" СКК "Демня" 1 2
18.05.2014 300 6 ФК "Острів" СКК "Демня" 2 4
01.06.2014 200 7 СКК "Демня" ЛСК "Погонь" Львів 5 2
08.06.2014 500 8 ФК "Миколаїв" СКК "Демня" 0 0
14.06.2014 400 9 СКК "Демня" ФК "Опір" Львів 4 0
20.06.2014 500 10 ФК "Лапаївка" СКК "Демня" 2 2
29.06.2014 400 11 СКК "Демня" "Рух" Винники 0 1
10.08.2014 572 12 СКК "Демня" "Гірник" Соснівка 0 2
17.08.2014 500 13 СКК "Демня" "Авангард" Жидачів 5 1
25.09.2014 300 14 СКК "Демня" "Скала-2" Моршин 1 0
31.08.2014 500 15 СКК "Демня" "Гірник" Новояворівськ 4 2
07.09.2014 500 16 СКК "Демня" ФК "Самбір" 2 0
14.09.2014 300 17 СКК "Демня" ФК "Острів" 3 0
21.09.2014 400 18 ЛСК "Погонь" Львів СКК "Демня" 0 1
05.10.2014 1500 19 СКК "Демня" ФК "Миколаїв" 1 1
17.09.2014 171 20 ФК "Опір" Львів СКК "Демня" 1 3
26.10.2014 250 21 СКК "Демня" ФК "Лапаївка" 2 0
15.11.2014 300 22 "Рух" Винники СКК "Демня" 4 2

Статистичні дані команди СКК "Демня"

Гравець Амп. Д.н.. І. Хв. Гол. ЖК ЧК
Борик Андрій ЗХ 25.07.1996 19 916 6 0 0
Борик Юрій ПЗ 04.05.1991 19 1213 1 2 0
Вантух Роман   04.07.1998 1 45 0 0 0
Витак Ігор НП 20.09.1990 22 1122 6 1 0
Войтович Юрій ЗХ 24.08.1979 19 1299 2 1 0
Гаврушко Іван   07.07.1998 1 20 0 0 0
Грешта Микола ПЗ 25.02.1984 10 325 1 1 0
Гусак Мирослав ЗХ 21.08.1994 20 1530 2 2 1
Демків Тарас ПЗ 23.02.1991 21 760 1 2 0
Дорошенко Валерій НП 01.01.1992 20 1511 0 5 0
Кирик Сергій ВР 22.06.1990 12 729 0 0 0
Котовенко Павло ПЗ 25.03.1979 3 30 0 1 0
Краївський Ігор ПЗ 25.08.1981 7 141 0 0 0
Крашевський Андрій ВР 04.02.1980 21 1849 0 0 0
Кухарський Андрій Нап 25.07.1988 19 1425 3 1 0
Мартиняк Віктор ПЗ 31.07.1994 0 0 0 0 0
Милявський Роман ВР 04.12.1992 4 360 0 0 0
Панченко Назар ЗХ 16.08.1989 14 827 0 2 0
Покладок Юрій ПЗ 21.04.1993 21 1452 2 5 0
Поліванов Віктор ПЗ 08.04.1983 10 273 2 0 0
Русин Назар   25.10.1998 1 90 0 0 0
Самолюк Ростислав ПЗ 24.09.1984 12 602 0 0 0
Свінціцький Роман ПЗ 28.02.1981 21 1582 5 2 0
Сеньків Тарас ПЗ 30.05.1990 9 502 3 0 0
Сидорко Віталій ЗХ 04.10.1980 21 1890 0 5 0
Слука Богдан ЗХ 12.09.1988 19 1688 0 4 0
Теплий Олег ПЗ 04.08.1981 18 1259 5 4 0
Тлумак Андрій ВР 07.03.1979 0 0 0 0 0
Товкацький Василь НП 14.01.1983 19 1067 7 3 0
Яцків Юрій ВР 28.04.1998 1 12 0 0 0

Статистика таймів

1-й тайм Показник 2-й тайм
190 (45,02%) Всього голів 232 (54,98%)
101 (53,16%) Голів господарів 131 (56,47%)
89 (46,84%) Голів гостей 101 (43,53%)
1,44 В середньому голів 1,76
42 (31,82%) Перемог господаів 54 (40,91%)
52 (39,39%) Нічиїх 41 (31,06%)
38 (28,79%) Перемог гостей 37 (28,03%)
54 (40,91%) Результативних таймів (>1 гола) 68 (51,52%)
33 (25%) Безгольових таймів 28 (21,21%)
18 (47,37%) Пенальті назначено 20 (52,63%)
17 (50%) Пенальті реализовано 17 (50%)
94,44 % % реалізації пенальті 85 %

Статистика результатів матчів

Рахунок К-сть разів % від усіх
2:0 21 15,91 %
1:0 17 12,88 %
2:1 14 10,61 %
3:0 10 7,58 %
2:2 8 6,06 %
1:1 8 6,06 %
0:0 7 5,3 %
3:1 7 5,3 %
4:0 6 4,55 %
3:2 6 4,55 %
4:1 6 4,55 %
4:2 6 4,55 %
5:0 4 3,03 %
6:0 3 2,27 %
5:2 2 1,52 %
4:3 2 1,52 %
5:1 2 1,52 %
6:1 1 0,76 %
7:2 1 0,76 %
11:2 1 0,76 %



ФК "МИКОЛАЇВ"

ПРЕМ`ЄР-ЛІГА-2014

Дорослі склади.

Результати матчів команди ФК "Миколаїв"

Дата Глядачі Тур Господарі Гості    
06.04.2014 300 1 ФК "Лапаївка" ФК "Миколаїв" 0 0
13.04.2014 500 2 ФК "Миколаїв" "Рух" Винники 0 4
27.04.2014 300 3 "Гірник" Соснівка ФК "Миколаїв" 1 3
04.05.2014 600 4 ФК "Миколаїв" "Авангард" Жидачів 2 0
29.05.2014 300 5 "Скала-2" Моршин ФК "Миколаїв" 1 1
18.05.2014 600 6 ФК "Миколаїв" "Гірник" Новояворівськ 7 2
01.06.2014 700 7 ФК "Самбір" ФК "Миколаїв" 3 2
08.06.2014 500 8 ФК "Миколаїв" СКК "Демня" 0 0
15.06.2014 300 9 ЛСК "Погонь" Львів ФК "Миколаїв" 0 4
22.06.2014 100 10 ФК "Острів" ФК "Миколаїв" 0 2
02.07.2014 300 11 ФК "Миколаїв" ФК "Опір" Львів 1 1
10.08.2014 600 12 ФК "Миколаїв" ФК "Лапаївка" 2 2
17.08.2014 400 13 "Рух" Винники ФК "Миколаїв" 6 0
24.08.2014 500 14 ФК "Миколаїв" "Гірник" Соснівка 5 2
31.08.2014 250 15 "Авангард" Жидачів ФК "Миколаїв" 0 2
03.09.2014 600 16 ФК "Миколаїв" "Скала-2" Моршин 2 1
14.09.2014 600 17 "Гірник" Новояворівськ ФК "Миколаїв" 2 2
21.09.2014 600 18 ФК "Миколаїв" ФК "Самбір" 4 3
05.10.2014 1500 19 СКК "Демня" ФК "Миколаїв" 1 1
28.09.2014 1000 20 ФК "Миколаїв" ЛСК "Погонь" Львів 2 1
19.10.2014 600 21 ФК "Миколаїв" ФК "Острів" 3 0
22.10.2014 150 22 ФК "Опір" Львів ФК "Миколаїв" 0 4

Статистичні дані команди ФК "Миколаїв"

Гравець Амп. Д.н. І Хв. Гол. ЖК ЧК
  Євин Віктор ПЗ 22.10.1993 15 332 2 0 0
  Балух Ігор НП 26.05.1988 11 955 9 0 0
  Бурмас Мар`ян ВР 03.03.1994 11 838 0 0 0
  Вороновський Микола   04.01.1996 1 90 0 0 0
  Грица Ярослав ПЗ 03.07.1993 0 0 0 0 0
  Грицан Тарас НП 14.08.1992 18 664 1 0 0
  Демко Назар   02.01.1984 11 923 1 1 0
  Дзюрах Роман   12.06.1993 4 38 0 0 0
  Довган Руслан ВР 25.08.1995 5 128 0 0 0
  Заваляк Володимир ЗХ 24.07.1996 12 628 0 1 0
  Коваль Григорій ЗХ 28.04.1987 19 1638 0 7 0
  Коссак Віктор НП 11.12.1984 20 1625 11 3 0
  Кравець Сергій ПЗ 08.07.1993 14 303 1 2 0
  Лазар Данило ЗХ 30.12.1989 22 1972 1 1 0
  Міліщук Назар НП 05.06.1986 19 1563 4 1 0
  Максимович Тарас ЗХ 12.10.1989 10 880 2 4 0
  Маланяк Роман   05.03.1996 1 90 0 0 0
  Микуш Тарас ПЗ 14.02.1990 7 595 0 0 0
  Михайловський Олег ЗХ 25.02.1981 19 1710 2 4 0
  Михалевич Олександр ВР 11.03.1991 2 135 0 0 0
  Процик Андрій   17.07.1986 5 412 0 0 0
  Регусевич Тарас ЗХ 01.01.1995 5 77 0 1 0
  Сагайдак Андрій   02.01.1989 16 1347 1 3 0
  Синишин Ігор НП 17.01.1993 17 839 0 4 0
  Стефанишин Олег   13.07.1997 7 296 5 0 0
  Тершак Ігор   28.10.1996 2 24 2 0 0
  Тимчук Олександр ПЗ 30.08.1988 0 0 0 0 0
  Федина Іван   20.01.1997 2 3 0 0 0
  Химович Олег ПЗ 29.03.1989 21 1466 1 1 0
  Хлібкевич Орест   17.06.1992 2 124 0 0 0
  Хмизов Богдан ПЗ 07.05.1987 21 1725 6 1 0
  Хомин Микола ВР 16.09.1974 9 800 0 0 0
  Шмаков Євгеній ПЗ 07.06.1985 7 572 0 0 0

Статистика таймів по команді ФК "Миколаїв"

1-й тайм Показатель 2-й тайм
23 (46,94%) Всього забито 26 (53,06%)
11 (47,83%) Забито вдома 17 (65,38%)
12 (52,17%) Забито в гостях 9 (34,62%)
17 (56,67%) Всього пропущено 13 (43,33%)
10 (58,82%) Пропущено вдома 6 (46,15%)
7 (41,18%) Пропущено в гостях 7 (53,85%)
11 (50%) Перемог 10 (45,45%)
8 (36,36%) Нічиїх 6 (27,27%)
3 (13,64%) Поразок 6 (27,27%)
41 (62,12%) Очків 36 (54,55%)
4 (36,36%) Перемог вдома 6 (54,55%)
5 (45,45%) Нічиїх вдома 3 (27,27%)
2 (18,18%) Поразок вдома 2 (18,18%)
17 (51,52%) Очків вдома 21 (63,64%)
7 (63,64%) Перемог в гостях 4 (36,36%)
3 (27,27%) Нічиїх в гостях 3 (27,27%)
1 (9,09%) Поразок в гостях 4 (36,36%)
24 (72,73%) Очків в гостях 15 (45,45%)
2 Максимально забито 5
5 Максимально пропущено 2

Статистика рахунків матчів команди ФК "Миколаїв"

Рахунок К-сть разів % від всіх
2:0 3 13,64 %
1:1 3 13,64 %
0:0 2 9,09 %
4:0 2 9,09 %
2:2 2 9,09 %
2:1 2 9,09 %
0:4 1 4,55 %
3:1 1 4,55 %
7:2 1 4,55 %
2:3 1 4,55 %
0:6 1 4,55 %
5:2 1 4,55 %
4:3 1 4,55 %
3:0 1 4,55 %


ЛОАФ "Колос"

визначив кращих арбітрів

з футболу

Івасяк Василь

кращий арбітр ЛОАФ "Колос"

сезону 2014 року

 

Лукач Сергій (на фото)

кращий арбітр ЛОАФ "Колос"

сезону 2014 року

 

Яцків Микола

кращий арбітр ЛОАФ "Колос"

сезону 2014 року

 

Пашковський Сергій (на фото)

кращий асистент арбітра ЛОАФ "Колос"

сезону 2014 року

Козоріз Ігор (на фото)

кращий асистент арбітра ЛОАФ "Колос"

сезону 2014 року

Дуцяк Олег

кращий молодий арбітр ЛОАФ "Колос"

сезону 2014 року

За матеріалами сайту loafkolos.org.ua



Лауреати ІІ ліги

першості ЛОАФ "Колос"

з футболу

Дорослі склади

Ростислав Михальчук

кращий гравець

серед дорослих команд ІІ ліги

сезону 2014 року

 

Мар’ян Сухнацький

кращий воротар

серед дорослих команд ІІ ліги

сезону 2014 року

 

Максим Шурпета

кращий захисник

серед дорослих команд ІІ ліги

сезону 2014 року

 

Михайло Лешега

кращий півзахисник

серед дорослих команд ІІ ліги

сезону 2014 року

 

Василь Скрильов

кращий бомбардир

серед дорослих команд ІІ ліги

сезону 2014 року

 

Степан Михальчук

кращий тренер

серед дорослих команд ІІ ліги

сезону 2014 року

За матеріалами сайту loafkolos.org.ua



Лауреати

Чемпіонату Львівської області

з футболу сезону 2014 року

Кращий футболіст сезону 2014 року

Олег Шептицький "Рух" Винники

Кращий воротар сезону 2014 року

Андрій Крашевський СКК "Демня"/ФК "Самбір"

Кращий захисник сезону 2014 року

Олег Михайловський ФК "Миколаїв"

Кращий півзахисник сезону 2014 року

Святослав Козловський "Рух" Винники

Кращий нападник сезону 2014 року

Андрій Дева "Гірник" Соснівка

Кращий тренер сезону 2014 року

Роман Гданський "Рух" Винники



Підсумкове засідання

комітету арбітрів

Федерації футболу

Львівської області

У пятницю 12 грудня о 14 год. в приміщенні конференц-залу стадіону "Львів-Арена" відбудеться підсумкове засідання комітету арбітрів Федерації футболу Львівської сезону 2014 року.




ПЕРША ЛІГА.

ДОРОСЛІ СКЛАДИ-2014

Статистика по арбітрам

Арбітр М ЖК ЧК Пен ЖК/М ЧК/М Пен/М
Ігор Савка 1 3 1 1 3 1 1
Андрій Смольський 1 1 0 0 1 0 0
Віктор Кравченко 1 0 0 1 0 0 1
Юрій Олійник 1 2 0 0 2 0 0
Андрій Карімов 2 8 1 2 4 0,5 1
Василь Івасяк 2 2 0 1 1 0 0,5
Роман Холявко 2 7 0 0 3,5 0 0
Сергій Лукач 2 3 1 0 1,5 0,5 0
Степан Лапко 2 8 1 0 4 0,5 0
Ярослав Біць 2 4 0 0 2 0 0
Олександр Кальонов 3 5 1 0 1,67 0,33 0
Олександр Шандор 3 23 0 1 7,67 0 0,33
Петро Грева 3 7 0 2 2,33 0 0,67
Юрій Карп`як 3 14 1 1 4,67 0,33 0,33
Юрій Ковальчук 3 13 0 2 4,33 0 0,67
Микола Яцків 4 13 1 0 3,25 0,25 0
Степан Пелих 4 16 2 2 4 0,5 0,5
Юрій Малаха 4 8 3 1 2 0,75 0,25
Андрій Телегей 5 15 1 1 3 0,2 0,2
Роман Блавацький 5 20 0 0 4 0 0
Руслан Панас 5 12 0 1 2,4 0 0,2
Андрій Чулик 8 32 2 2 4 0,25 0,25
Юрій Суряк 8 29 5 2 3,62 0,62 0,25
Руслан Хомин 9 16 0 5 1,78 0 0,56
Андрій Кузик 10 24 1 3 2,4 0,1 0,3
Василь Верблянський 12 32 3 2 2,67 0,25 0,17
Роман Брандибура 13 63 0 7 4,85 0 0,54
Андрій Лютий 14 43 3 3 3,07 0,21 0,21
Андрій Наконечний 15 56 3 5 3,73 0,2 0,33
Володимир Міняйло 17 51 1 8 3 0,06 0,47


Статистика команд ПЛ

"Гірник" Соснівка

Представляємо Вашій увазі статистичні дані команди, яка до останнього туру боролась за чемпіонство і фіналіста Кубка Львівської області "Гірник" Соснівка.

"Гірник" Соснівка

Дитячий та юнацький футбол
      1 2 3 4 5   36


"Галицька Зима-2015"

2007 р.н.

Результати матчів

Груповий етап

Склад груп:

Група "А"

1. ДЮФК "Галичина-1" Львів

2. "Карпати-2" Львів

3. "Мукачево"

4. "Старт"

Група "Б"

1. "Карпати-1" Львів

2. ДЮФК "Галичина-2" Львів

3. СДЮШОР-4 Львів

4. МФК "Кардинал" Львів

22 грудня(понеділок)

ДЮФК «Галичина-1» - ФК «Старт»

ФК«Карпати-2» - ФК «Мукачево»

ФК«Карпати-1» - ДЮФК «Галичина-2»

ЛСДЮШОР-4 - МФК «Кардинал»

ДЮФК «Галичина-1» -ФК «Карпати-2»



PEACE CUP - 2014

Понеділок 22.12.2014

Зал «СКА» (Група А,В)

"А" ФК «Львів» - "Спартак" 4:0

"В" "Леви" - "Погонь" 3:0

"А" "Зміна" - "Прикарпаття" 2:0

"В" "Полісся" - "Живчик" 4:1

"А" "Прикарпаття" - "Спартак" 6:0

"В" "Живчик" - "Погонь" 4:0

"А" "Зміна" - ФК «Львів» 5:1

"В" "Полісся" - "Леви" 2:0

Понеділок 22.12.2014

Зал «СКІФ» (Група С,D)

"С" "Карпати" - "Пошук" 4:1

"D" "СДЮШОР-4" - "Галичина" 2:1

"С" "Фастів" - "Оболонь-Бровар" 0:0

"D" "Зміна–Оболонь" - "Ураган" 0:6

"C" "Карпати" - "Оболонь-Бровар" 5:0

"D" "СДЮШОР-4" - "Зміна-Оболонь" 2:1

"С" "Пошук" - "Фастів" 2:0

"D" "Галичина" - "Ураган" 0:5



ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця

переможець CHRISTMAS CUP-2014

Вікова група 2006 р.н.

21.12.2014

Матч за 17-20 місце

"Локомотив-B" Львів - "Добро" Київ 0:0, п. 0:2

"Єдність" Київ - "Чемпіон-B" Київ 2:0

Матч за 19-20 місце

"Локомотив-B" Львів - "Чемпіон-B" Київ 2:0

Матч за 17-18 місце

"Добро" Київ - "Єдність" Київ 0:4

Матчі за 13-16 місце

"Восход-B" Київ - "Джуніор" Київ 1:0

ДЮСШ-1 Хмельницький - ДЮСШ Блохіна/Беланова-B Вінниця 1:3

Матч за 15-16 місце

"Джуніор" Київ - ДЮСШ-1 Хмельницький 1:1, п.1:2

Матч за 13-14 місце

"Восход-B" Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова-B Вінниця 1:1, п. 2:0

Матч за 9-12 місце

"Чемпіон-A" Київ - "Надія" Дніпродзержинськ 1:0

ДЮСШ "Арсенал" Б.Церква - "Океан" Дніпропетровськ 2:3

Матч за 11-12 місце

"Надія" Дніпродзержинськ - ДЮСШ "Арсенал" Б.Церква 0:0, п. 2:1

Матч за 9-12 місце

"Чемпіон-A" Київ - "Океан" Дніпропетровськ 0:0, п. 1:0

Матчі за 5-8 місце

"Зінедін" Ужгород - ФК "Опір" Львів 3:0

СК "Леви" Львів - "Локомотив-A" 1:5

Матч за 7-8 місце

ФК "Опір" Львів - СК "Леви" Львів 1:0

Матч за 5-6 місце

"Зінедін" Ужгород - "Локомотив-А" Львів 0:1

1/2 фіналу

ДЮСШ Блохіна/Беланова-А Вінниця - "Арсенал" Б.Церква 2:0

"Чайка" Вишгород - "Восход-A" Київ 0:4

Матч за третє місце

"Арсенал" Б.Церква - "Чайка" Вишгород 4:0

ФІНАЛ

ДЮСШ Блохіна/Беланова-A Вінниця - "Восход-A" Київ 4:0



"Чемпіон" Київ

переможець CHRISTMAS CUP-2014

Вікова група 2005 р.н.

21.12.2014

Матч за 17-20 місце

ДЮСШ-15-B Київ - ФК "Опір-B" Львів 3:0

"Метеор" Київ - ДЮСШ-11 Харків 0:1

Матч за 19-20 місце

ФК "Опір-B" Львів - "Метеор" Київ 0:3

Матч за 17-18 місце

ДЮСШ-15-B Київ - ДЮСШ-11 Харків 0:1

Матч за 13-16 місце

"Теремки" Київ - "Карпати-2005-В" Львів 0:2

"Дарниця" Київ - "Переможець-A" Київ 0:3

Матч за 15-16 місце

"Теремки" Київ - "Дарниця" Київ 3:0

Матч за 13-14 місце

"Карпати-2005-B" Львів - "Переможець-A" Київ 2:2, п. 3:2

Матч за 9-12 місце

ФК "Опір-A" Львів - "Чайка" Вишгород 3:2

ФК "Львів-Пошук" - ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця 1:0

Матч за 11-12 місце

"Чайка" Вишгород - ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця 1:5

Матч за 9-10 місце

ФК "Опір-A" Львів - ФК "Львів-Пошук" 0:1

Матчі за 5-8 місце

"Фламінго" Комсомольськ - "Океан" Дніпропетровськ 0:1

ДЮСШ-19 Київ - ДЮСШ Красні Окна 3:2

Матч за 7-8 місце

"Фламінго" Комсомольськ - ДЮСШ Красні Окна 1:1, п. 4:3

Матч за 5-6 місце

"Океан" Дніпропетровськ - ДЮСШ-19 Київ 2:0

1/2 фіналу

"Карпати-2005-A" Львів - ДЮСШ-15-А Київ 2:0

"Добро" Київ - "Чемпіон" Київ 1:2

Матч за третє місце

ДЮСШ-15-A Київ - "Добро" Київ 2:2, п.0:2

ФІНАЛ

"Карпати-2005-A" Львів - "Чемпіон" Київ 0:0,п. 0:2



CHRISTMAS CUP

2003 р.н.

Результати матчів

20.12.2014

"А" 07:30 "Темп-B" Вінниця - "Океан" Дніпропетровськ 0:2

"А" 08:00 "Локомотив" Львів - "Чайка" Вишгород 1:1

"А" 08:30 "Темп-В" Вінниця - "Арсенал-A" Б.Церква 0:11

"А" 09:00 "Океан" Дніпропетровськ - "Чайка" Вишгород 1:1

"А" 09:30 "Локомотив" Львів - "Арсенал-А" Б.Церква 0:2

"Б" 10:00 ФК "Опір" Львів - ДЮСШ Жовті Води 0:3

"Б" 10:30 "Темп-А" Вінниця - "Арсенал-Б" Б.Церква 0:3

"Б" 11:00 "Джуніор" Київ - ДЮСШ Жовті Води 0:1

"Б" 11:30 ФК "Опір" Львів - "Арсенал-Б" Б.Церква 1:5

"Б" 12:00 "Темп-А" Вінниця - "Джуніор" Київ 0:4

"В" 12:30 "Локомотив-А" Київ - "Гірник" Кривий Ріг 0:2

"В" 13:00 СК "Леви" Львів - "Арсенал" Київ 2:3

"В" 13:30 ДЮСШ Блохіна/Беланова-B Вінниця - "Гірник" Кривий Ріг 3:1

"В" 14:00 "Локомотив-A" Київ - "Арсенал" Київ 0:2

"В" 14:30 СК "Леви" Львів - ДЮСШ Блохіна/Беланова-B Вінниця 0:1

"Г" 15:00 ФК "Львів" - ДЮСШ Блохіна/Беланова-A Вінниця 2:1

"Г" 15:30 "Локомотив-B" Київ - ЦСКА Київ 0:1

"Г" 16:00 "Авангард" Житомир - ДЮСШ Блохіна/Беланова-A Вінниця 3:0

"Г" 16:30 ФК "Львів" - ЦСКА Київ 4:1

"Б" 17:00 "Темп-A" Вінниця - "Джуніор" Київ 0:5



CHRISTMAS CUP

2004 р.н.

20.12.2014

"В" 07:30 СДЮШОР-4 Львів - "Океан" Дніпропетровськ 1:1

"Г" 08:00 "Карпати" Львів - "Дарниця" Київ 2:0

"В" 08:30 "Чемпіон-B" Київ - "Моноліт-A" Київ 0:1

"Г" 09:00 "Чемпіон-А" Київ - "Моноліт-В" Київ 2:0

"В" 09:30 ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця - "Океан" Дніпропетровськ 0:0

"Г" 10:00 "Темп" Вінниця - "Дарниця" Київ 2:0

"В" 10:30 СДЮШОР-4 Львів - "Моноліт-A" Київ 1:0

"Г" 11:00 "Карпати" Львів - "Моноліт-B" Київ 5:0

"В" 11:30 "Чемпіон-B" Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця 0:2

"Г" 12:00 "Чемпіон-А" Київ - "Темп" Вінниця 1:1

"А" 12:30 "Локомотив" Львів - ДЮСШ Ізотоп Кузнецовськ 0:0

"А" 13:00 "Джуніор" Київ - "Арсенал" Б.Церква 1:0

"А" 13:30 "Надія" Дніпродзержинськ - ДЮСШ Ізотоп Кузнецовськ 0:1

"А" 14:00 "Локомотив" Львів - "Арсенал" Б.Церква 2:0

"А" 14:30 "Джуніор" Київ - "Надія" Дніпродзержинськ 1:0

"Б" 15:00 ДЮСШ-11 Харків - ДЮСШ Калинівка 0:0

"Б" 15:30 "Гірник" Кривий Ріг - "Юніор" І.Франківськ 0:1

"Б" 16:00 "Електрометалург-НЗФ" Нікополь - ДЮСШ Калинівка 4:0

"Б" 16:30 ДЮСШ-11 Харків - "Юніор" І.Франківськ 0:3

"Б" 17:00 "Гірник" Кривий Ріг - "Електрометалург-НЗФ" Нікополь 1:0



CHRISTMAS CUP

2005 р.н.

Результати матчів

20.12.2014

"Г" 16:00 ФК "Опір-Б" Львів - "Чайка" Вишгород 0:0

"Г" 16:30 "Чемпіон" Київ - "Переможець-A" Київ 3:0

"В" 17:00 "Добро" Київ - "Метеор" Київ 5:0

"Г" 17:00 "Красні Окна" - "Чайка" Вишгород 0:1

"В" 17:30 ФК "Опір-А" Львів - ДЮСШ-19 Київ 2:3

"Г" 17:30 ФК "Опір-B" Львів - "Переможець-A" Київ 0:2

"В" 18:00 "Дарниця" Київ - "Добро" Київ 0:0

"Г" 18:00 "Чемпіон" Київ - "Красні Окна" 0:0

"А" 18:30 "Карпати-А" Львів - ФК "Львів-Пошук" Львів 3:0

"Б" 18:30 "Карпати-Б" Львів - "Океан" Дніпропетровськ 2:5

"А" 19:00 ДЮСШ-15-В Київ - "Теремки" Київ 1:2

"Б" 19:00 ДЮСШ-15-А Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця 2:0

"А" 19:30 "Фламінго" Комсомольськ - ФК "Львів-Пошук" Львів 4:0

"Б" 19:30 ДЮСШ-11 Харків - "Океан" Дніпропетровськ 3:0

"А" 20:00 "Карпати-А" Львів - "Теремки" Київ 3:0

"Б" 20:00 "Карпати-Б" Львів - ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця 0:0

"А" 20:30 ДЮСШ-15-В Київ - "Фламінго" Комсомольськ 1:5

"Б" 20:30 ДЮСШ-15-A Київ - ДЮСШ-11 Харків 4:0



CHRISTMAS CUP

2006 р.н.

Результати матчів

20 грудня - субота

"В" INTERSPORT 10:00 СК "Леви" - "Єдність" Київ 3:1

"Б" INTERSPORT 10:00 ФК "Опір" Львів - "Добро" Київ 2:0

"В" INTERSPORT 10:30 "Чайка" Вишгород - "Арсенал" Б.Церква 3:0

"Б" INTERSPORT 10:30 "Надія" Дніпродзержинськ - "Рух Молоді" 0:0

"В" INTERSPORT 11:00 ДЮСШ-1 Хмельницький - "Єдність" Київ 1:1

"Б" INTERSPORT 11:00 "Джуніор" Київ - "Добро" Київ 3:1

"В" INTERSPORT 11:30 СК "Леви" Львів - "Арсенал" Б.Церква 4:2

"Б" INTERSPORT 11:30 ФК "Опір" Львів - "Рух молоді" Б.Церква 0:0

"В" INTERSPORT 12:00 "Чайка" Вишгород - ДЮСШ-1 Хмельницький 2:1

"Б" INTERSPORT 12:00 "Надія" Дніпродзержинськ - "Джуніор" Київ 6:0

"А" INTERSPORT 12:00 ДЮСШ Блохіна/Беланова-A Вінниця - "Чемпіон-A" Київ 5:4

"А" INTERSPORT 12:30 "Локомотив-B" Львів - "Восход-B" Київ 0:4

"А" INTERSPORT 12:30 ДЮСШ Блохіна/Беланова-A Вінниця - "Зінедін" Ужгород 3:2

"А" INTERSPORT 13:00 "Чемпіон-A" Київ - "Восход-B" Київ 5:2

"А" INTERSPORT 13:00 "Локомотив-B" Львів - "Зінедін" Ужгород 0:10

"Г" INTERSPORT 17:30 "Локомотив-A" Львів - ДЮСШ Блохіна/Беланова-B Вінниця 1:0

"Г" DYNAMO 18:00 "Восход-A" - "Чемпіон-B" Київ 6:0

"Г" DYNAMO 18:30 "Океан" Дніпропетровськ - ДЮСШ Блохіна/Беланова-B Вінниця 3:0

"Г" DYNAMO 19:00 "Локомотив-A" Львів - "Чемпіон-B" Київ 8:1

"Г" DYNAMO 19:30 "Восход-А" Київ - "Океан" Дніпропетровськ 2:1



CHRISTMAS CUP

2003 р.н.

Результати матчів

19 грудня - п`ятниця

"А" 07.30 "Локомотив" Львів - "Теип-В" Вінниця 2:0

"А" 08:00 "Арсенал-A" Б.Церква - "Чайка" Вишгород 5:1

"А" 08:30 "Океан" Дніпропетровськ - "Локомотив" Львів 1:2

"А" 09:00 "Темп-В" Вінниця - "Чайка" Вишгород 0:6

"А" 09:30 "Арсенал-A" Б.Церква - "Океан" Дніпропетровськ 5:0

"Б" 10:00 ФК "Опір" Львів - "Темп-A" Вінниця 0:4

"Б" 10:30 "Арсенал-В" Б.Церква - ДЮСШ Жовті Води 4:2

"Б" 11:00 "Джуніор" Київ - ФК "Опір" Львів 4:2

"Б" 11:30 "Темп-A" Вінниця - ДЮСШ Жовті Води 2:1

"Б" 12:00 "Арсенал-В" Б.Церква - "Джуніор" Київ 1:0

"В" 12:30 СК "Леви" Львів - "Гірник" Кривий Ріг 0:2

"В" 13:00 "Арсенал" Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова-В Вінниця 1:0

"В" 13:30 "Локомотив-А" Київ - СК "Леви" Львів 2:2

"В" 14:00 "Арсенал" Київ - "Гірник" Кривий Ріг 1:3

"В" 14:30 "Локомотив-А" Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова-B Вінниця 1:2

"Г" 15:00 ФК "Львів" - "Локомотив-B" Київ 6:1

"Г" 15:30 ЦСКА Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова-A Вінниця 0:2

"Г" 16:00 "Авангард" Житомир - ФК "Львів"

"Г" 16:30 "Локомотив-B" Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова-A Вінниця

"Г" 17:00 "ЦСКА" Київ - "Авангард"



CHRISTMAS CUP

2004 р.н.

Результати матчів

"В" 07:30 СДЮШОР-4 Львів - "Чемпіон-B" Київ 2:1

"Г" 08:00 "Карпати" Львів - "Чемпіон-A" Київ 2:0

"В" 08:30 "Моноліт-А" Київ - "Океан" Дніпропетровськ 3:0

"Г" 09:00 "Моноліт-B" Київ - "Дарниця" Київ 2:2

"В" 09:30 ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця - СДЮШОР-4 Львів 0:3

"Г" 10:00 "Темп" Вінниця - "Карпати" Львів 0:4

"В" 10:30 "Чемпіон-В" Київ - "Океан" Дніпропетровськ 1:2

"Г" 11:00 "Чемпіон-A" Київ - "Дарниця" Київ 1:0

"В" 11:30 "Моноліт-А" Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця 0:2

"Г" 12:00 "Моноліт-B" Київ - "Темп" Вінниця 1:1

"А" 12:30 "Локомотив" Львів - "Джуніор" Київ

"А" 13:00 "Арсенал" Б.Церква - ДЮСШ Ізотоп Кузнецовськ

"А" 13:30 "Надія" Дніпродзержинськ - "Локомотив" Львів

"А" 14:00 "Джуніор" Київ - ДЮСШ Ізотоп Кузнецовськ

"А" 14:30 "Арсенал" Б.Церква - "Надія" Дніпродзержинськ

"Б" 15:00 ДЮСШ-11 Харків - "Гірник" Кривий Ріг

"Б" 15:30 "Юніор" І.Франківськ - ДЮСШ Калинівка

"Б" 16:00 "Електрометалург-НЗФ" Нікополь - ДЮСШ-11 Харків

"Б" 16:30 "Гірник" Кривий Ріг - ДЮСШ Калинівка

"Б" 17:00 "Юніор" І.Франківськ - "Електрометалург-НЗФ" Нікополь



CHRISTMAS CUP

2005 р.н.

Результати матчів

19 грудня - п`ятниця

"А" 09:30 "Карпати-2005-A" Львів - ДЮСШ-15-B Київ 5:0

"Б" 09:30 "Карпати-2005-B" Львів - ДЮСШ-15-А Київ 0:4

"А" 10:00 "Теремки" Київ - ФК "Львів-Пошук" Львів 2:3

"Б" 10:00 ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця - "Океан" Дніпропетровськ 2:2

"А" 10:30 "Фламінго" Комсомольськ - "Карпати-2005-A" Львів 2:3

"Б" 10:30 ДЮСШ-11 Харків - "Карпати-2005-B" Львів 1:1

"А" 11:00 ДЮСШ-15-B Київ - ФК "Львів-Пошук" Львів 1:2

"Б" 11:00 ДЮСШ-15-A Київ - "Океан" Дніпропетровськ 2:1

"А" 11:30 "Теремки" Київ - "Фламінго" Комсомольськ 1:3

"Б" 11:30 ДЮСШ Блохіна/Бєланова Вінниця - ДЮСШ-11 Харків 5:0

"В" 12:00 ФК "Опір-A" Львів - "Дарниця" Київ 2:1

"Г" 12:00 ФК "Опір-В" Львів - "Чемпіон" Київ 1:7

"В" 12:30 ДЮСШ-19 Київв - "Метеор" Київ 6:0

"Г" 12:30 "Переможець-A" Київ - "Чайка" Вишгород 0:0

"В" 13:00 "Добро" Київ - ФК "Опір-А" Львів 2:1

"Г" 13:00 "Красні Окна" - ФК "Опір-В" Львів 7:0

"В" 13:30 "Дарниця" Київ - "Метеор" Київ 3:1

"Г" 13:30 "Чемпіон" Київ - "Чайка" Вишгород 2:0

"В" 14:00 ДЮСШ-19 Київ - "Добро" Київ 1:2

"Г" 14:00 "Переможець-A" Київ - "Красні Окна" 0:2



CHRISTMAS CUP

2006 р.н.

Результати матчів

19 грудня - п`ятниця

Спортивний зал "Південний"

"А" 10:00 "Локомотив-Б" Львів - ДЮСШ "Беланова/Блохіна-А" Вінниця 0:12

"А" 10:30 "Зінедін" Ужгород - "Восход-B" Київ 3:0

"А" 11:00 "Чемпіон-A" Київ - "Локомотив-Б" Львів 2:0

"А" 11:30 ДЮСШ "Беланова/Блохіна-А" Вінниця - "Восход-B" Київ 8:0

"А" 12:00 "Зінедін" Ужгород - "Чемпіон-A" Київ 3:0

"Б" 12:30 ФК "Опір" Львів - "Надія" Дніпродзержинськ 1:0

"Б" 13:00 "Рось" Б.Церква - "Добро" Київ 8:0

"Б" 13:30 "Юніор" Київ - ФК "Опір" Львів 3:1

"Б" 14:00 "Надія" Дніпродзержинськ - "Добро" Київ 2:1

"Б" 14:30 "Рось" Б.Церква - "Юніор" Київ 1:0

"В" 15:00 СК "Леви" Львів - "Чайка" Вишгород 2:5

"В" 15:30 "Арсенал" Б.Церква - "Єдність" Київ 1:0

"В" 16:00 ДЮСШ-1 Хмельницький - СК "Леви" Львів

"В" 16:30 "Чайка" Вишгород - "Єдність" Київ

"В" 17:00 "Арсенал" Б.Церква - ДЮСШ-1 Хмельницький

Спортивний зал "Динамо"

"Г" 17:30 "Локомотив-А" Львів - "Восход-А" Київ

"Г" 18:00 "Чемпіон-B Київ - ДЮСШ "Беланова/Блохіна-Б" Вінниця

"Г" 18:30 "Спартак Океан" Дніпропетровськ - "Локомотив-А" Львів

"Г" 19:00 "Восход-A" Київ - ДЮСШ "Беланова/Блохіна-Б" Вінниця

"Г" 19:30 "Чемпіон-В" Київ - "Спартак Океан" Дніпропетровськ



CHRISTMAS CUP

2003 р.н.

Склад груп

Група "А"

1. "Арсенал-А" Б.Церква

2. "Темп-В" Вінниця

3. "Чайка" Вишгород

4. "Локомотив" Львів

5. "Океан" Дніпропетровськ

Група "Б"

1. "Арсенал-В" Б.Церква

2. "Темп-А" Вінниця

3. "Джуніор" Київ

4. ДЮСШ Жовті Води

5. ФК "Опір" Львів

Група "В"

1. ДЮСШ Блохіна/Беланова-Б Вінниця

2. "Арсенал" Київ

3. "Гірник" Кривий Ріг

4. СК "Леви" Львів

5. "Локомотив-А" Київ

Група "Г"

1. "Авангард" Житомир

2. ЦСКА Київ

3. ДЮСШ Блохіна/Беланова-А Вінниця

4. "Локомотив-Б" Київ

5. ФК "Львів"

18 грудня - четвер

"А" "Локомотив" Львів - "Темп-В" Вінниця

19 грудня - п`ятниця

Спортивний зал "Динамо"

"А" 08:00 "Арсенал-A" Б.Церква - "Чайка" Вишгород

"А" 08:30 "Океан" Дніпропетровськ - "Локомотив" Львів

"А" 09:00 "Темп-В" Вінниця - "Чайка" Вишгород

"А" 09:30 "Арсенал-A" Б.Церква - "Океан" Дніпропетровськ

"Б" 10:00 ФК "Опір" Львів - "Темп-A" Вінниця

"Б" 10:30 "Арсенал-В" Б.Церква - ДЮСШ Жовті Води

"Б" 11:00 "Джуніор" Київ - ФК "Опір" Львів

"Б" 11:30 "Темп-A" Вінниця - ДЮСШ Жовті Води

"Б" 12:00 "Арсенал-В" Б.Церква - "Джуніор" Київ

"В" 12:30 СК "Леви" Львів - "Гірник" Кривий Ріг

"В" 13:00 "Арсенал" Київ ДЮСШ Блохіна/Беланова-В Вінниця

"В" 13:30 "Локомотив-А" Київ - СК "Леви" Львів

"В" 14:00 "Арсенал" Київ - "Гірник" Кривий Ріг

"В" 14:30 "Локомотив-А" Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова-B

"Г" 15:00 ФК "Львів" - "Локомотив-B" Київ

"Г" 15:30 ЦСКА Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова-A Вінниця

"Г" 16:00 "Авангард" Житомир - ФК "Львів"

"Г" 16:30 "Локомотив-B" Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова-A Вінниця

"Г" 17:00 "ЦСКА" Київ - "Авангард" Житомир



CHRISTMAS CUP

2004 р.н.

Склад груп

Група "А"

1. "Арсенал" Б.Церква

2. ДЮСШ Ізотоп Кузнецовськ

3. "Джуніор" Київ

4. "Локомотив" Львів

5. "Надія" Дніпродзержинськ

Група "Б"

1. "Електрометалург-НЗФ" Нікополь

2. ДЮСШ-11 Харків

3. ДЮСШ Калинівка

4. "Гірник" Кривий Ріг

5. "Юніор" І.Франківськ

Група "В"

1. СДЮШОР-4 Львів

2. "Океан" Дніпропетровськ

3. ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця

4. "Моноліт-А" Київ

5. "Чемпіон-В" Київ

Група "Г"

1. "Темп" Вінниця

2. "Дарниця" Київ

3. "Карпати" Львів

4. "Моноліт-В" Київ

5. "Чемпіон-А" Київ

 

19.12.2014

"В" 07:30 СДЮШОР-4 Львів - "Чемпіон-B" Київ

"Г" 08:00 "Карпати" Львів - "Чемпіон-A" Київ

"В" 08:30 "Моноліт-А" Київ - "Океан" Дніпропетровськ

"Г" 09:00 "Моноліт-B" Київ - "Дарниця" Київ

"В" 09:30 ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця - СДЮШОР-4 Львів

"Г" 10:00 "Темп" Вінниця - "Карпати" Львів

"В" 10:30 "Чемпіон-В" Київ - "Океан" Дніпропетровськ

"Г" 11:00 "Чемпіон-A" Київ - "Дарниця" Київ

"В" 11:30 "Моноліт-А" Київ - ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця

"Г" 12:00 "Моноліт-B" Київ - "Темп" Вінниця

"А" 12:30 "Локомотив" Львів - "Джуніор" Київ

"А" 13:00 "Арсенал" Б.Церква - ДЮСШ Ізотоп Кузнецовськ

"А" 13:30 "Надія" Дніпродзержинськ - "Локомотив" Львів

"А" 14:00 "Джуніор" Київ - ДЮСШ Ізотоп Кузнецовськ

"А" 14:30 "Арсенал" Б.Церква - "Надія" Дніпродзержинськ

"Б" 15:00 ДЮСШ-11 Харків - "Гірник" Кривий Ріг

"Б" 15:30 "Юніор" І.Франківськ - ДЮСШ Калинівка

"Б" 16:00 "Електрометалург-НЗФ" Нікополь - ДЮСШ-11 Харків

"Б" 16:30 "Гірник" Кривий Ріг - ДЮСШ Калинівка

"Б" 17:00 "Юніор" І.Франківськ - "Електрометалург-НЗФ" Нікополь



CHRISTMAS CUP

2005 р.н.

Склад груп

Група "А"

1. "Карпати-2005-А" Львів

2. ДЮСШ-15-В Київ

3. "Теремки" Київ

4. ФК "Львів-Пошук" Львів

5. "Фламінго" Комсомольськ

Група "Б"

1. "Карпати-2005-Б" Львів

2. ДЮСШ-15-А Київ

3. ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця

4. "Океан" Дніпропетровськ

5. ДЮСШ-11 Харків

Група "В"

1. ФК "Опір-А" Львів

2. "Дарниця" Київ

3. "Добро" Київ

4. "Метеор" Київ

5. ДЮСШ-19 Київ

Група "Г"

1. "Переможець" Київ

2. "Красні Окна"

3. "Чайка" Вишгород

4. ФК "Опір-Б" Львів

5. "Чемпіон" Київ

19 грудня - п`ятниця

"А" 09:30 "Карпати-2005-A" Львів - ДЮСШ-15-B Київ

"Б" 09:30 "Карпати-2005-B" Львів - ДЮСШ-15-А Київ

"А" 10:00 "Теремки" Київ - ФК "Львів-Пошук" Львів

"Б" 10:00 ДЮСШ Блохіна/Беланова Вінниця - "Океан" Дніпропетровськ

"А" 10:30 "Фламінго" Комсомольськ - "Карпати-2005-A" Львів

"Б" 10:30 ДЮСШ-11 Харків - "Карпати-2005-B" Львів

"А" 11:00 ДЮСШ-15-B Київ - ФК "Львів-Пошук" Львів

"Б" 11:00 ДЮСШ-15-A Київ - "Океан" Дніпропетровськ

"А" 11:30 "Теремки" Київ - "Фламінго" Комсомольськ

"Б" 11:30 ДЮСШ Блохіна/Бєланова Вінниця - ДЮСШ-11 Харків

"В" 12:00 ФК "Опір-A" Львів - "Дарниця" Київ

"Г" 12:00 ФК "Опір-В" Львів - "Чемпіон" Київ

"В" 12:30 ДЮСШ-19 Київв - "Метеор" Київ

"Г" 12:30 "Переможець-A" Київ - "Чайка" Вишгород

"В" 13:00 "Добро" Київ - ФК "Опір-А" Львів

"Г" 13:00 "Красні Окна" - ФК "Опір-В" Львів

"В" 13:30 "Дарниця" Київ - "Метеор" Київ

"Г" 13:30 "Чемпіон" Київ - "Чайка" Вишгород

"В" 14:00 ДЮСШ-19 Київ - "Добро" Київ

"Г" 14:00 "Переможець-A" Київ - "Красні Окна"

   


ВІТАЄМО

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

Інспекторів

КУЛЬЧИЦЬКИЙ ІГОР 13.08.1941

ХОЛЯВКО ЮРІЙ 16.08.1958

ДАВЛЯТШИН РОМАН 24.08.1964

Арбітрів

ХОЛЯВКО РОМАН 05.08.1982

БОСИЙ МАКСИМ 14.08.1993

БІЯН ЮРІЙ 18.08.1993

МЕЛЯН СТЕПАН 20.08.1965

ГОРОШКО БОГДАН 20.08.1990

ХОМИН РУСЛАН 26.08.1982

Сезон 2013-2014


ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 "Рух" В. X 22 18 2 2 78-17 56
2 "Гірник" С. X 22 18 1 3 55-18 55
3 ФК "Миколаїв" X 22 12 7 3 49-30 43
4 СКК "Демня" X 22 12 5 5 43-24 41
5 ФК "Самбір" X 22 10 6 6 40-26 36
6 ФК "Лапаївка" X 22 9 5 8 38-36 32
7 "Гірник" Н. X 22 7 4 11 24-38 25
8 "Скала-2" М. X 22 5 5 12 26-43 20
9 ФК "Острів" Ч.О. X 22 6 1 15 22-54 19
10 Погонь Л. X 22 5 2 15 28-55 17
11 "Авангард" Ж. X 22 5 1 16 16-48 16
12 ФК "Опір" Л. X 22 2 7 13 16-46 13
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 Галичина Б. X 18 12 3 3 45-20 39
2 "Вугільник" Г. X 18 9 6 3 38-24 33
3 "Богун" Б. X 18 9 4 5 32-28 31
4 Думна Р. X 18 8 5 5 29-21 29
5 ФК "Сокаль-ВолКом" С.-В. X 18 7 7 4 27-21 28
6 Енергетик Д. X 18 7 5 6 31-24 26
7 Сокіл В.Г. X 18 7 3 8 33-32 24
8 Спиртовик Л. X 18 3 5 10 15-36 14
9 ФК Добросин X 18 2 6 10 18-40 12
10 ФК Яричів Н.Я. X 18 2 2 14 23-51 8
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 Бори Б. X 18 17 1 0 73-16 52
2 "Кар`єр" Ст.С. X 18 16 0 2 69-18 48
3 ФК "Ходорів" X 18 11 3 4 37-21 36
4 "Нафтовик" Б. X 18 8 4 6 33-22 28
5 Хімік Н.Р. X 18 6 2 10 22-35 20
6 СК Східниця X 18 5 4 9 29-42 19
7 ФСК Яворів X 18 4 6 8 18-38 18
8 ФОК "Городок" X 18 5 3 10 23-35 18
9 Газовик-Хуртовина К. X 18 5 3 10 26-36 18
10 "Литмір" П. X 18 0 0 18 4-71 0
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Галичина" В.Д. X 20 16 3 1 73-16 51
2 "Стандарт" А. X 20 15 2 3 71-18 47
3 СФК "Муроване" X 20 15 0 5 50-17 45
4 ФК "Рудно" X 20 10 5 5 48-37 35
5 Сокіл Р.Р. X 20 9 1 10 36-42 28
6 "Старт" Б. X 20 8 3 9 33-39 27
7 Сокіл Я. X 20 6 3 11 38-49 21
8 "Нива" Ж. X 20 5 3 12 20-44 18
9 ФК "Рата" В.М. X 20 4 3 13 25-60 15
10 Нива Д. X 20 4 2 14 21-55 14
11 Збиранка Г. X 20 3 5 12 17-55 14
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "Б"
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
І В Н П М О
1 "Арсенал" Ст.С. X 20 17 2 1 86-16 53
2 ФК "Городок-Черляни" X 20 13 3 4 52-31 42
3 "Кохавинка" Г. X 20 12 2 6 35-30 38
4 "Карпати" Ст.С. X 20 12 0 8 39-32 36
5 ФК "Будівельник" П. X 20 10 2 8 40-34 32
6 "Гетьман" Щ. X 20 8 4 8 33-32 28
7 ФК "Щирець" X 20 7 3 10 36-40 24
8 Сокіл С. X 20 5 5 10 35-45 20
9 "Юність" В.Б. X 20 6 2 12 34-62 20
10 "Верховина" З.В. X 20 5 1 14 26-54 16
11 Дністер Р. X 20 2 2 16 13-53 8
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ТРЕТЯ ЛІГА
ДОРОСЛІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
І В Н П М О
1 ФК "Красне" X 12 8 1 3 36-20 25
2 "Легенда" С. X 12 7 3 2 38-15 24
3 "Фенікс-Стефано" П. X 12 7 2 3 26-16 23
4 ФК "Чорнушовичі" X 12 6 1 5 23-20 19
5 "Лео-Кераміка" Н. X 12 5 1 6 27-33 16
6 "Золота Липа" Ч. X 12 5 0 7 23-26 15
7 ФК "Зубра" X 12 0 0 12 4-47 0

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
І В Н П М О
1 ФК "Лапаївка" (юнаки) X 22 18 2 2 89-13 56
2 ФК "Миколаїв" (юнаки) X 22 15 3 4 70-28 48
3 ФК "Опір" (юнаки) Л. X 22 13 5 4 45-23 44
4 "Гірник" (юнаки) С. X 22 12 0 10 42-57 36
5 "Гірник" (юнаки) Н. X 22 10 3 9 30-30 33
6 "Скала-2" (юнаки) М. X 22 10 3 9 38-31 33
7 ЛСК "Погонь" (юнаки) Л. X 22 8 6 8 51-38 30
8 "Рух" (юнаки) Л.-В. X 22 8 5 9 48-38 29
9 СКК "Демня" (юнаки) X 22 7 4 11 47-49 25
10 "Авангард" (юнаки) Ж. X 22 6 1 15 28-80 19
11 ФК "Самбір" (юнаки) X 22 5 0 17 26-71 15
12 ФК "Острів" (юнаки) Ч.О. X 22 4 0 18 19-75 12
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "А"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Думна" (юнаки) Р. X 18 15 0 3 75-15 45
2 "Енергетик" (юнаки) Д. X 18 13 2 3 46-22 41
3 "Богун" (юнаки) Б. X 18 11 3 4 47-20 36
4 "Сокіл" (юнаки) В.Г. X 18 9 4 5 36-26 31
5 ФК "Сокаль-ВолКом" Сокаль-Волиця (юнаки) X 18 9 1 8 31-23 28
6 "Галичина" (юнаки) Б. X 18 8 1 9 30-29 25
7 ФК "Добросин (юнаки) X 18 7 2 9 42-41 23
8 "Вугільник" (юнаки) Г. X 18 4 5 9 26-32 17
9 ФК "Яричів" (юнаки) Н.Я. X 18 4 1 13 19-83 13
10 "Спиртовик" (юнаки) Л. X 18 0 1 17 5-66 1
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ПЕРША ЛІГА. ГРУПА "Б"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
І В Н П М О
1 "Нафтовик" (юнаки) Б. X 18 15 1 2 54-12 46
2 "Кар`єр" (юнаки) Ст.С. X 18 13 1 4 52-17 40
3 ФОК "Городок" (юнаки) X 18 10 2 6 43-21 32
4 "Газовик-Хуртовина" (юнаки) К. X 18 10 2 6 39-31 32
5 ФК "Ходорів" (юнаки) X 18 8 1 9 31-34 25
6 ФСК "Яворів" (юнаки) X 18 7 4 7 30-27 25
7 "Хімік" (юнаки) Н.Р. X 18 8 1 9 29-38 25
8 СК "Східниця" (юнаки) X 18 6 2 10 31-46 20
9 ФК "Бори" (юнаки) Б. X 18 4 2 12 18-52 14
10 "Литмір" (юнаки) П. X 18 1 0 17 8-57 3
ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ

ДРУГА ЛІГА. ГРУПА "А"
ЮНАЦЬКІ СКЛАДИ
Команда
1
І В Н П М О
1 "Галичина" (юнаки) В.Д. X 0 0 0 0 0-0 0

© 2011 Федерація футболу Львівської області
ДЮФЛ Львівищини